Lech Wałęsa jest zły na żonę
East News Piotr Kowalczyk
Irmina Jach - 3 Września 2020

Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg

Lech Wałęsa może być zbulwersowany najnowszymi informacjami o swojej żonie. Danuta Wałęsa zrobiła coś, co nadwyrężyło zaufanie założyciela NSZZ "Solidarność". Wydarzenia sprzed lat głęboko go zraniły. Mimo tego małżonka nie zamierza przestać, ma w planach kolejne kroki. Wiemy, co stanie się już wkrótce. To sensacyjna wiadomość.

Lech Wałęsa przed dziewięcioma laty musiał mierzyć się z licznymi doniesieniami na swój temat. Polacy, poruszeni słowami Danuty Wałęsy, nie szczędzili mu krytyki. Wszystko przez premierę książki byłej prezydentowej pt. "Marzenia i tajemnice", która urosła do rangi najważniejszego wydarzenia literackiego roku. Sprzedano ponad trzysta tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu na konto byłej pierwszej damy miały wpłynąć nawet dwa miliony złotych. Okazuje się, że to nie koniec kariery pisarskiej Danuty Wałęsy.

Ewa Błaszczyk ma problemyBardzo smutne informacje o Ewie Błaszczyk. Sama nie może już sobie poradzićCzytaj dalej

Lech Wałęsa jest rozczarowany słowami żony

Jarosław Wałęsa, syn Lecha Wałęsy, był niedawno gościem programu "Express Biedrzyckiej". Zapytano go o to, co dzieje się u jego mamy. Zdradził, że ma nadzieję, że była pierwsza dama pracuje nad nową książką.

- Odezwa po pierwszej edycji była tak ogromna, tyle listów mama otrzymała, tyle razy kobiety mówiły, że to jest ich historia... Więc mam nadzieję, że mama ciężko pracuje nad książką, może właśnie nad takim dialogiem z czytelniczkami. Ona otworzyła wszystkim Polkom oczy na to, jak wiele od nich zależy. Jak bardzo powinniśmy być wdzięczni naszym matkom i żonom za to, ile nam, facetom, dają siły (...). Moja mama to bardzo silna kobieta, która umożliwiła ojcu żeby mógł zostawić rodzinę dla polityki. To właśnie ten tandem moich rodziców pozwolił mu na to, żeby w latach 80. być tak skutecznym politykiem. To wszystko dzięki temu, że miał za żonę tak silną kobietę - mówił poseł Platformy Obywatelskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Lech Wałęsa nie ukrywał, że kariera pisarska żony była dla niego stresogenna. Autobiografia była powodem kryzysu w ich małżeństwie. W swojej książce pt. "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą" pisał, że żona zdradziła opinii publicznej zbyt wiele.

- Danka powiedziała parę rzeczy za dużo. Dlatego od tego czasu nie możemy się pozbierać - zwierzał się założyciel NSZZ "Solidarność".

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, koronawirus w PKS i PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnych kierunków

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Żywioł uderzył z potężną siłą. W jednej chwili śmierć poniosło 10 dzieci, tragiczne wiadomości

Wszystko wskazuje jednak na to, że Danuta Wałęsa nie zamierza przejmować się krytyką ze strony męża. Powodem może być fakt, że zyski ze sprzedaży książki trafiają na jej indywidualne konto, dzięki czemu zyskuje niezależność finansową.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Magdalena Ogórek mówi, co popełniła. W tle wymienia kolosalne sumy i prosi o wsparcie
    2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
    3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
    4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
    5. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News