Lech Wałęsa o epidemii: "Na coś trzeba umrzeć'. Burza w sieci

Lech Wałęsa o epidemii: "Na coś trzeba umrzeć'. Burza w sieci Źródło: YouTube TVP VOD

Lech Wałęsa po raz kolejny zaskoczył wszystkich swoją bezkompromisową wypowiedzią. Postanowił zająć stanowisko w sprawie panującej pandemii. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok tych słów.

Nie da się ukryć, że Lech Wałęsa słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Były prezydent nie mógł dłużej milczeć w sprawie pandemii, którą wywołał koronawirus. Jego wypowiedź może zszokować niejedną osobę.

Lech Wałęsa wywołał niemałe oburzenie

Pandemia bez wątpienia dotyczy wszystkich, również polityków. Lech Wałęsa postanowił skomentować bieżące wydarzenia, którymi żyje cały świat. Mało kto jednak by spodziewał się jednak, że takie słowa padną z ust byłego prezydenta Polski. Ostatnio Lech Wałęsa z racji wieku boryka się z coraz to nowymi problemami zdrowotnymi. To sprawia, że jest on w grupie ryzyka i choroba, którą wywołuje koronawirus może okazać się dla niego letalna. 

Niezależnie od zagrożenia śmiercią Lech Wałęsa postanowił otwarcie powiedzieć co myśli. Poradził również w rozmowie z Super Expresem co powinni robić pozostali seniorzy. Słowa które padły wywołały ogromną burzę w Internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koronawirus nie jest mu straszny. Jednak czy jest to rozsądne?

Z całą pewnością koronawirus jest aktualnie tematem numer jeden dla całego świata. Na jego temat wypowiadają się celebryci, dziennikarze oraz oczywiście politycy. Podczas rozmowy z Super Expresem Lech Wałęsa również poruszył ten temat. 

- Nie można się poddawać, trzeba walczyć! Ja na przykład nie zwracam uwagi na koronawirusa, pracuję i koniec. Nie wzmacniam żadnej odporności, bo po co? W tym wieku? Mam 77 lat... Trzeba na coś umrzeć, ale wolałbym umrzeć na placu boju a nie na koronawirusa - przedstawił swoje stanowisko były prezydent.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"
2. Przepowiednie ojca Klimuszki na 2020. Kilkadziesiąt lat temu przewidział gorszą rzecz niż koronawirus?

Jednocześnie Lech Wałęsa poradził innym seniorom niepoddawanie się i wzięcie się do pracy. Nie da się ukryć, że tego typu podejście mocno różni się od zaleceń rządu i lekarzy. Może również przyczynić się do większej ekspansji pandemii wśród grupy ryzyka. Czy w związku z tym oburzenie internautów jest słuszne?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Genialny trik, wystarczy dodać do placków ziemniaczanych jeden składnik. Będą cudownie puszyste
  4. Ksiądz więził i krzywdził dziewczynkę bez skrupułów. Wyrok sądu powala
  5. Lawinowy przyrost zachorowań, potwierdzona śmierć 37-latka. Niepokojące oświadczenie Ministerstwa Zdrowia
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News