Miesiąc temu świat obiegła wieść, że Anna Lewandowska urodziła córkę – Klarę. Tym samym jeden z najbardziej znanych piłkarzy na świecie i jego żona zostali rodzicami. Już po miesiącu Anna Lewandowska wróciła jednak do treningów. Jedno jej zdjęcie wywołało masową krytykę pod jej adresem.

Założycielka bloga „Healthy plan by Ann” i wielka zwolenniczka fitnessu, Anna Lewandowska, stała się celem krytyki po swoim ostatnim zdjęciu. Żona gwiazdy futbolu wstawiła na Instagrama zdjęcie, na którym pozdrawia internautów z siłowni. Świeżo upieczona mama w opisie zdjęcia podała, że „warto być aktywnym, dzięki czemu szybki powrót do formy zagwarantowany”.

– Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą, jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy – wbrew pozorom nie jest łatwo! Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłę! – napisała Lewandowska.

Jej zdjęcie szybko znalazło się na celowniku dziennikarki Wysokich Obcasów, Katarzyny Nowakowskiej, która napisała cały artykuł pełen krytyki pod adresem Lewandowskiej. Jak twierdzi Nowakowska, mama Klary nie powiedziała całej prawdy i przy okazji w kompleksy wpędziła tłumy kobiet. Podobnie wypowiedziała się Paulina Młynarska, która stwierdziła, że Lewandowska ma warunki do tego, by pozwolić sobie na treningi. Oprócz tego, że po prostu jest sportsmenką, to jeszcze operuje ogromnymi finansami i całym sztabem ludzi do pomocy.

– Urodziłaś miesiąc temu i jeszcze nie masz figury modelki? (…) Leżysz półprzytomna i popłakujesz, bo piersi bolą, dziecko wyje, a ty nie masz kiedy zjeść porządnego posiłku ani umyć włosów? (…) No popatrz, a Ania Lewandowska mogła szybko odzyskać formę, radośnie i energicznie wrócić do obowiązków zawodowych i jeszcze wyglądać przy tym, jak milion dolarów. A ty nie? To chyba coś z tobą jest nie tak – jesteś leniwa, rozlazła, nieogarnięta ironizowała Nowakowska.

...

Zobacz również

źródło: instagram.com/annalewandowskahpba