Łaskawy Brudziński. Skomentował wyniki wyborów, internauci wpadli w szał

Łaskawy Brudziński. Skomentował wyniki wyborów, internauci wpadli w szał

Joachim Brudziński wypowiedział się po wyborach. Dziennikarze byli w szoku, kiedy to usłyszeli. Internauci wpadli w szał po takich słowach, mówią, że to co powiedział było z łaski, a nie z sympatii do opozycji i na nich głosujących.

Joachim Brudziński słynie z ostrych wypowiedzi. Dziennikarze złapali go w kuluarach sejmowych i spytali, co sądzi o ostatnich wyborach i jakie jest jego zdanie. To co powiedział wgniotło w fotele wszystkich, od dziennikarzy po internautów, którzy są wściekli na ministra. Wzburzone nastroje po wyborach jeszcze nie opadły, wciąż są liczone głosy i ostateczne wyniki poznamy dziś wieczorem albo jutro. Większość jest już jednak policzona i wiadomo, kto i gdzie wygrał tegoroczne wybory samorządowe. Prawo i Sprawiedliwość ma powody do radości, bowiem zdobyli większość mandatów w 9 sejmikach wojewódzkich, co daje przewagę nad Koalicją Obywatelską i resztą opozycji. Dotychczasowe wyniki prezentują się następująco: Prawo i Sprawiedliwość – 32,3%, Koalicja Obywatelska – 24,7%, Polskie Stronnictwo Ludowe – 16,6%, Bezpartyjni Samorządowcy i Kukiz’15 – 6,3% oraz SLD Lewica Razem – 5,7%.

Najgorzej Prawo i Sprawiedliwość wypadło w dużych miastach. Warszawa już w pierwszej turze wybrała na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, w Krakowie odbędzie się druga tura, w której obywatele zdecydują czy prezydentem ma zostać obecnie urzędujący Majchrowski czy popierana przez PiS Wasserman.

Joachim Brudziński o wyborach

Na temat wyborów wypowiedział się minister Joachim Brudziński w dość nietypowy sposób:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Nie tyle co sama wypowiedź wywołała kontrowersje, ale ton z jakim to powiedział minister Brudziński. Brzmiało to niesmacznie. Internauci nie mogą tego przeboleć i ochoczo komentują wystąpienie posła Prawa i Sprawiedliwości:
- Jojo, jak ja się cieszę, co za łaska, naprawdę ludzki Pan z ciebie, dziękuję uniżenie, poproszę jeszcze o czapkę ryżu, to naprawdę będę szczęśliwy - napisał jeden z internautów.
- O, ludzki pan! Kamień spadł mi z serca - pisze inny.
Wypowiedź faktycznie nie brzmi najlepiej, wmurowało wszystkich kiedy to usłyszeli. PiS ma powód do dumy, gdyż wygrali te wybory samorządowe, ale nie do buty z tego powodu. Internauci nie mają dla niego litości i komentarzy na ten temat przybywa.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mamy oficjalne wyniki wyborów! Są jednak niespodzianki
  2. Beger coś wie? Szokujące i tajemnicze słowa o śmierci Leppera
  3. Kaczyńska wpadła w szał. Chodzi o jej dziecko
  4. Znęcanie się nad psem do jej hobby. Zrobiła coś okropnego swojemu pupilowi
  5. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
Następny artykuł