Lara Gessler szybko się pocieszyła. W polskim showbiznesie aż zawrzało

Lara Gessler szybko się pocieszyła. W polskim showbiznesie aż zawrzało Źródło: Fot. JastrzabPost

Lara Gessler to jedna z najbardziej znanych influencerek Instagramowych. Chociaż początkowo kobieta stroniła od blasku fleszy i celebryckich ścianek, to z czasem świat ten zaczął ją wciągać. Dziś jest ona już tak interesującą postacią, że media rozpisują się o jej rzekomym rozpadzie małżeństwa. Podobno w życiu i sercu blogerki pojawił się już inny mężczyzna.

Lara Gessler dała się poznać głównie z tego, że jest córką znanej i cenionej restauratorki, Magdy Gessler. Taka łatka bardzo ją jednak raziła, dlatego postanowiła udowodnić, że ona sama w sobie również może być "marką", a do wybicia się nie potrzebuje pleców swojej matki. Kobieta ma własną cukiernię, a także prowadzi kanał instagramowy na którym testuje polecone przez internautów restauracje.

Lara Gessler ma już nową miłość? Zaskakujące doniesienia tabloidów

Jak donosi portal pudelek.pl, serce Lary jest już zajęte przez innego mężczyznę. Według informatora tabloidu para jest ze sobą już od dłuższego czasu, a obecny mężczyzna jest zupełnie z innego świata niż obecny małżonek młodej Gessler. Z wykształcenia jest prawnikiem, na dodatek pochodzącym z "elitarnych" kręgów. - Lara spotyka się z nowym mężczyzną, w dodatku - prawnikiem. To osoba z warszawskiego świata prawniczego, powiązana z Joanną Jabłczyńską - twierdzi źródło tabloidu. Paweł Rucz, czyli mężczyzna, którego córka Magdy Gessler poślubiła zaledwie nieco ponad rok temu, pochodzi ze świata gastronomii. Na co dzień pracuje jako barman, co podobno bardzo nie podobało się jego teściowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lara wyrzuciła męża z mieszkania? Paweł szuka nowego lokum

Całkiem niedawno media obiegła również wieść o tym, że Paweł Rucz został postawiony przez koniecznością wyniesienia się z mieszkania. Czas ma do końca stycznia, a budżet... 1500 złotych. Jest to naprawdę niewiele jak na warszawskie warunki. W tym przypadku rąbka tajemnicy ujawnił sam Paweł, który opublikował post informujący o swoich zamiarach. - Potrzebna kawalerka do 1500 złotych gdzieś w Warszawie. Od lutego. Jakby ktoś słyszał, dajcie znać - napisał mężczyzna Gdy ktoś dopytał dla kogo ma być to mieszkanie, Paweł uściślił, że dla niego. Są to wyjątkowo szokujące informacje, zważając na fakt, że jeszcze nieco ponad pół roku Lara o swoim małżeństwie wypowiadała się w następujący sposób: - Ja się czuję fantastycznie [jako mężatka, przyp. red.], nie czuję, żeby jakoś dużo się zmieniło, chyba czuję się nieco stabilniej (...) Chyba jeszcze trochę za wcześnie na to, żeby były kryzysy, jest cudownie - mówiła. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Małgorzata Rozenek ma wielkie marzenie. Nie mówi o tym na codzień, to wyciska łzy
  2. Choroba odebrała polskiemu lektorowi wszystko co kochał. To, co zrobili dla niego fani jest nie do opisania
  3. Prowadząca Rolnik szuka żony zmieniła imię? Nie zgadniecie, jak teraz do niej mówią
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News