Brat Lary Gessler skomentował jej rozstanie. Zdradził, co stanęło im na przeszkodzie

Brat Lary Gessler skomentował jej rozstanie. Zdradził, co stanęło im na przeszkodzie

Lara Gessler przeżywa właśnie wielkie załamanie, spowodowane rozpadem jej związku. Brat słynnej restauratorki i projektantki mody postanowił opowiedzieć, co takiego sprawiło, że gwiazda rozstała się ze swoim mężem. Fani są zszokowani.

Lara Gessler była jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w krajowym show-biznesie w ubiegłym, 2018 roku. Projektantka mody, jak też była uczestniczka Ameryka Express, musiała zakończyć ostatnio małżeństwo, które kosztowało ją bardzo dużo nerwów. Pomimo tego że związek trwał zaledwie dwa lata, to był bardzo intensywny. Szczegóły rozstania zakochanych przedstawił brat gwiazdy. Jego słowa szokują.

Lara Gessler rozstaje się z mężem. Brat gwiazdy ujawnia szczegóły rozpadu związku

Ślub córki prowadzącej "Kuchenne Rewolucje" z Pawłem Ruczem był jednym z największych wydarzeń medialnych. Huczny ślub i wesele, na którym nie zabrakło Magdy Gessler, był szeroko komentowany przez portale i gazety plotkarskie. Niestety, ale idylla zakochanej pary nie przetrwała nawet dwóch lat. Okazuje się, że przyczyną rozpadu związku mogły być różnice w temperamencie byłych ukochanych. A tak przynajmniej twierdzi Tadeusz Müller, brat Gessler. - Wieść o rozwodzie bardzo mnie zaskoczyła. Ale nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie – wyznał Tadeusz w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wyglądają relację Müllera z Ruczem?

Mimo że Lara Gessler zdecydowała się rozwieść ze swoim ukochanym, to relacje jej brata i eksmęża nadal są bardzo dobre. Panowie bardzo polubili się i nadal utrzymują przyjazne relacje. Czy Lara Gessler, widząc, jak ciepło jej były ukochany został przyjęty przez rodzinę, zdecyduje się na powrót do związku z nim? Nie da się ukryć, że były ukochany Lary Gessler był także bardzo lubiany przez Magdę Gessler, która ma duży wpływ na swoją córkę. Rozwód dwojga sprawił, że tabloidy na nowo zaczęły się przyglądać ich związkowi. Z pewnością na ich życie miały wpływ różne zdania. Lara zdawała się być niezwykle radosną i kolorową osobą. Podobno osoby, które były blisko pary zauważyły, że mężowi gwiazdy trudno się odnaleźć w show biznesie.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Violetta Villas miała wiele SEKRETÓW, ale TEGO nikt się nie spodziewał! Prawda wbije was w fotel! 
  2. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej? Nie każdemu spodoba się to, jak ZARABIA na życie
  3. Magda Gessler rozbiła bank! Czeka nas coś lepszego niż „Kuchenne Rewolucje”
  4. Google News jest pomocą dla mediów. I nie powinien nic płacić
  5. Rozwód to tylko kwestia czasu. Szokujące doniesienia o Meghan Markle i Harrym
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News