Co na to Magda Gessler? Jej córka pokazała się milionom widzów bez majtek

Co na to Magda Gessler? Jej córka pokazała się milionom widzów bez majtek

Lara Gessler jest jedną z uczestniczek show TVN "Ameryka Express". W ostatnim odcinku córka znanej restauratorki zaskoczyła wszystkich. Co na to jej matka?

Lara Gessler jest córką restauratorki, znanej z prowadzenia programu "Kuchenne rewolucje". Widać, że córka chce pójść w ślady matki i zostać gwiazdą stacji, jednak jej ostatnia wpadka raczej nie pomoże jej w osiągnięciu tego celu. Chociaż trzeba przyznać, że przez to stała się najgłośniejszą uczestniczką programu. W ostatnim odcinku programu uczestnicy musieli przebrać się w stroje do tańca flamenco. Oczywiście największe trudności pojawiły się w parach, gdzie jest dwóch mężczyzn. W te sposób mogliśmy podziwiać Tomasza Karolaka oraz Filipa Chajzera w kusych sukieneczkach.

Jedną z nich założyła również Lara Gessler i trzeba przyznać, że wyglądała w niej naprawdę oszałamiająco. Problem w tym, że celebrytka zapomniała założyć inną część swojej garderoby.

Lara Gessler pokazała się bez majtek

Właśnie takie oświadczenie usłyszeliśmy z ust córki Magdy Gessler, która na wizji przyznała się, że nie założyła bielizny. Niestety, ale podczas tańca krótka sukienka, którą założyła, pokazała co nieco. Oczywiście operatorzy nie mogli tego przeoczyć i podczas jej tańca pełno jest ujęć na krocze celebrytki. Wiele osób zastanawia się, co o tym wszystkim sądzi jej matka. Trzeba przyznać, że wpadka córki bez wątpienia nie wywoła uśmiechu na jej twarzy, a raczej grymas zażenowania. Ciężko bowiem inaczej opisać fakt, że dorosła kobieta zapomniała założyć bieliznę. Internauci i widzowie nie mogli w to uwierzyć. Komentarze na ten temat mnożą się w zawrotnym tempie. Wielu z nich określiło tę sytuację krótko, lecz konkretnie. "Żenada" to słowo, które bez wątpienia pojawia się w nich najczęściej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trudno aż uwierzyć, że taka wpadka mogła mieć miejsce. Magda Gessler bez wątpienia będzie chciała zamienić ze swoją córką kilka słów. Zdecydowanie kilka rad od mamy, która w show-biznesie jest już od lat, przydadzą się jej. Ameryka Express już niejednokrotnie nas zaskakiwał. Jednak teraz naprawdę Lara Gessler przebiła wszystko. Dodatkowo to nie koniec show i aż strach pomyśleć co może wydarzyć się  w kolejnych odcinkach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fanka oszalała na punkcie Taconafide. Jej najnowsza historia na blogu to szczyt żenady
  2. Michał Szpak szokuje u Wojewódzkiego! Z TĄ Gwiazdą TVN poszedłby do łóżka!
  3. Grażyna Torbicka powraca z klasą! TVP będzie żałować, że od nich odeszła
Następny artykuł