Lara Gessler pokazała nowego partnera. Wiemy, kim jest jej ukochany Piotr

Lara Gessler pokazała nowego partnera. Wiemy, kim jest jej ukochany Piotr Źródło: Instagram/Lara Gessler

Lara Gessler nie tak dawno temu rozstała się ze swoim mężem. Teraz na salonach pojawia się na salonach ze swoim partnerem. Udało się zweryfikować, kim jest najnowszy partner córki znanej restauratorki.

Lara Gessler po udziale w programie "Ameryka Express" zaczęła brylować w show-biznesie. Choć wcześniej raczej unikała blasku fleszy, to po udziale w reality show zaczęła czuć się dużo swobodniej przed kamerą. Podobno wejście w świat celebrytów sprawiło, że pogorszyły się jej relacje mężem. Skromny barman stał się niewystarczającym partnerem dla córki restauratorki. Po głośnym rozwodzie, celebrytka zaczęła pokazywać się na salonach z nowym partnerem.

Lara Gessler na balu TVN z partnerem Piotrem

Po rozstaniu z Pawłem Ruczem Lara Gessler związała się z Piotrem, o którym media do tej pory niewiele wiedziały. Para w końcu pokazała się razem na ściance w trakcie balu fundacji TVN "Nie jesteś sam". Do tej pory nie było wiadomo, kim jest mężczyzna, jednak media w końcu dotarły do tych danych. Jak wynika z wielu źródeł - nowy partner córki Magdy Gessler jest właścicielem jednej z większych kancelarii prawnych w Warszawie.

Trzeba przyznać, że para pokazała się w kreacjach, które niewątpliwie zwracały uwagę. Lara Gessler postawiła na pokazującą dużo ciała sukienkę. Jasna sukienka z wielkim dekoltem w kształcie litery V odsłaniała praktycznie całe plecy i nogi gwiazdy. Od pasa w dół ciągnął się długi pas przezroczystego i bogato zdobionego materiału. Całość uzupełniły dodatki - w gładko spięte włosy wpleciona złota ozdoba, a także połyskująca złoto torebka, co zgrywało się z blond włosami celebrytki.

Partner Lary Gessler również postawił na ekscentryczny strój

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba przyznać, że nowy partner celebrytki to prawdziwy dandys - postawił na bardzo klasyczny, ale ekscentryczny strój. Piotr założył szary frak, z bardzo długim tyłem, pod spód założył również szarą, ale jaśniejszą dwurzędową kamizelkę. Pod spodem była jeszcze klasyczna, biała koszula.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Ekscentryzmu kreacji dodał połyskujące czarne lakierki oraz szare (jaśniejsze od marynarki i ciemniejsze od kamizelki) spodnie z białymi prążkami. Co ciekawe, nogawki od spodni zostały podwinięte. Do tego miał na sobie szary, w kolorze marynarki kapelusz z rondem, który nadał tonu całej kreacji. Zdjęcie z prezentacją ubioru zostało pokazane na Instagramie portalu Jastrząb Post.

Źródło: Jastrząb Post

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Kobieta poprosiła męża o pieniądze na papierosy. Gdy odmówił, kilka dni później już nie żył
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł