Kwaśniewski w końcu nie wytrzymał działań Ogórek: Krótkowzroczne, niesmaczne, nieładne

Kwaśniewski w końcu nie wytrzymał działań Ogórek: Krótkowzroczne, niesmaczne, nieładne

To, co zrobiła Magdalena Ogórek, jest oburzające dla byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Ten jasno wypowiedział się, co sądzi o kobiecie, która chciała zostać prezydentem Polski. Zaskakujący jest fakt, że jeszcze kilka lat temu były prezydent wspierał obecną gwiazdę TVP.

Kariera Magdaleny Ogórek dla jednych jest wzorem dostosowania się do zmiennych warunków politycznych. Dla innych jest jednak po prostu śmieszna. Kobieta zaliczyła wzloty i upadki, była po lewicy, obecnie bryluje wśród prawicy. Teraz na jej temat wypowiedział się Aleksander Kwaśniewski, który nie szczędzi jej ostrych słów.

Magdalena Ogórek: cała prawda o jej politycznej przeszłości

W 2015 roku Magdalena Ogórek próbowała walczyć o stołek prezydencki, lecz miała zbyt mocnych współzawodników. Prawdziwa rozgrywka toczyła się między Andrzejem Dudą a Bronisławem Komorowskim. Ogórek zeszła na dalszy plan w batalii o Pałac Prezydencki. Jeszcze w 2011 roku próbowała startować do parlamentu z listy SLD, lecz to również się nie udało. W tamtym okresie dumnie stawała obok byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który zaliczył dwie prezydenckie kadencje. Na nagraniach z tamtego okresu Kwaśniewski bardzo ciepło się o niej wypowiada.

Magdalena Ogórek o Aleksandrze Kwaśniewskim

- Jest mi niezmiernie miło zapowiedzieć męża stanu, u którego rozpoczynałam swoją ścieżkę zawodową (…) To on zawiesił Polską flagę w Dublinie, która była symbolem wejścia Polski do Unii Europejskiej. Przecinając wszelkie spekulacje jest mi niezmiernie miło oświadczyć, że prezydent Aleksander Kwaśniewski jest dzisiaj z nami. Zapraszamy serdecznie specjalistę od wygrywania! - mówiła wówczas o Kwaśniewskim. Kiedy w 2015 roku nie udało jej się objąć stołka prezydenta to powoli zaczęła udzielać się w mediach prawicowych. Niedługo potem zaczęła negatywne oceniać partię SLD oraz wszystko związane z lewicą. Samego Kwaśniewskiego, z którym pokazywała się jeszcze 4 lata wcześniej, nazwała "przedstawicielem głębokiej postkomuny”.

Aleksander Kwaśniewski ostro o Magdalenie Ogórek

Te słowa szybko doszły do byłego prezydenta, który jasno określił swoją opinię na temat Magdaleny Ogórek. W programie "Tłit" powiedział bezpośrednio jakie ma zdanie na temat Ogórek. Uznał, że działania przez nią prowadzone nie mogą jej daleko zaprowadzić. - Nie widzi dla tych swoich ambitnych celów żadnych barier, żadnych limitów, w związku z tym jest gotowa budować sojusze z każdym, byle tylko można było gdzieś się przebić. To w gruncie rzeczy jest niesmaczne, nieładne i, mało tego, moim zdaniem krótkowzroczne – podsumował Kwaśniewski.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Bardzo złe informacje ws. Jarosława Kaczyńskiego. „Czekamy na wyniki”
  2. Wyciekło, co Kaczyński robi w szpitalu, z dala od mediów. Właśnie ważą się losy Polski
  3. Rząd Niemiec skazał Benedykta XVI NA ŚMIERĆ. Teraz chcą zatuszować sprawę
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News