Jawna kpina. Ujawniono, jakie mandaty dostali policjanci za zorganizowanie grilla

Jawna kpina. Ujawniono, jakie mandaty dostali policjanci za zorganizowanie grilla Źródło: pixabay.com farafina

Dobrowolna kwarantanna jest praktykowana przez wielu Polaków. Wychodzą tylko na zakupy lub do pracy, nikomu nawet nie przyszłoby do głowy, by organizować grilla dla kilku osób. Na taką chwilę swawoli pozwolili sobie jednak policjanci.

Kwarantanna, którą odbywa teraz przeważająca część Polaków - przymusowa czy też nie - potrafi doprowadzić do szału wskutek ciągłego siedzenia w czterech ścianach. Tymczasem policjanci doskonale się bawią.

Kwarantanna nie obowiązuje policjantów? Polacy siedzą w domach, a oni imprezują

Poznaniacy nadal dziwią się, że policjanci, którzy zagrali wszystkim na nosie, dostali tak niskie mandaty. Poznańscy funkcjonariusze postanowili skorzystać z ładnej pogody i wybrali się nad Jezioro Maltańskie - do niedawna miejsce spacerów i aktywnego wypoczynku wielu mieszkańców stolicy Wielkopolski. Ośmiu mundurowych zdecydowało się rozpalić grilla wczesnym popołudniem. Złamali przez to dwa ważne zakazy - jeden dotyczący zgromadzeń, a drugi za rekreacyjne spędzanie czasu, kiedy jest to zabronione. Polacy są wściekli: podczas gdy nie wolno im wyjść na spacer lub na rower, policjanci wręcz śmiali im się w twarz.

Sierżant Zbigniew L., sierż. szt. Marcin P., sierż. szt. Tomasz P., sierż. Paweł W., st. post. Bartosz P., st. post. Maciej P., post. Adrian N. i sierż. Karolina G. - to policjanci poznańskiej drogówki, którzy w czasie przerwy podczas pełnionej służby wybrali się nad jezioro na motocyklach i rowerach. Za swoje postępowanie otrzymali oczywiście mandaty, które przyjęli - każdy musiał zobowiązać się do zapłacenia 500 zł.

Policjanci - 500 zł, rowerzysta - 12 tys. zł

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy mówią, że to jawna kpina. Podczas kiedy policjanci otrzymali tak niskie mandaty, w Krakowie ogromnym mandatem ukarano rowerzystę. Mężczyzna jechał po Bulwarze Kurlandzkim, kiedy zatrzymał go patrol. Policjanci skierowali sprawę do sanepidu, a ten od razu ukarał rowerzystę mandatem w wysokości 12 tys. zł.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości
2. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało

- Ta sytuacja jest nie do zaakceptowania. Policjanci powinni być wzorem dla innych. Przynieśli nam wstyd! Cała ósemka została ukarana mandatami w wysokości 500 złotych za rażące naruszenie przepisów. Wszyscy mają też wszczęte postępowania dyscyplinarne za naruszenie procedur służbowych - komentował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Radosław Majdan spodziewa się potomka. Zdjęcie pary czekającej na poród poruszyło wszystkich (FOTO)
  3. Doda zakryła się tylko poduszką. Zdjęcie odebrało fanom mowę
  4. Miliony oglądały go w TVN, TVP i Polsacie. Tragiczna śmierć, prokuratura potwierdziła najgorszą wiadomość
  5. Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News