Kurski wywęszył spisek! Chaos w TVP

Kurski wywęszył spisek! Chaos w TVP Źródło: screen youtube.com/Wirtualna Polska

Prezes TVP Jacek Kurski podczas wtorkowej konferencji wywołał swoimi słowami duże zamieszanie i chaos. Dodatkowo Kurski odkrył "spisek", który ma na celu oczernienie i zniszczenie jego stacji.

Jacek Kurski podczas pełnienia funkcji prezesa TVP niejednokrotnie wspominał, a wręcz chwalił się, że gdy wszystkie konkurencyjne stacje tracą oglądalność, to TVP ten problem nie dotyczy. Jednak jego ostatnie słowa sugerują coś zupełnie innego, dodatkowo wprowadzając chaos w strukturach firmy oraz negatywnie wpływając na postrzeganie jego prawdomówności.

Oglądalność TVP wzrosło pierwszy raz od 16 lat

Taką właśnie rewelacyjną informację przekazał prezes Kurski podczas wtorkowej konferencji prasowej. Stwierdzenie to jednak kłóci się z jego poprzednimi słowami. Bo skoro jest to pierwszy wzrost oglądalności TVP, to przez ten czas musiały nastąpić spadki, którym wielokrotnie zaprzeczał prezes. Dodatkowo Kurski zarzuca, że firma Nielsen Audience Measurement, która przeprowadzała pomiary, zaniżyła wynik jego stacji. - My twierdzimy, że oglądalność Telewizji Polskiej jest wyższa o co najmniej 10 proc. niż ta, którą wykazuje Nielsen - powiedział Kurski. Nie jest to jednak jedyny zarzut, jaki padł tego dnia z jego ust. Według prezesa stacja TVP wielokrotnie padła ofiarą kampanii zniesławienia prowadzonej przez konkurencyjne stacje i magazyny branżowe, które przemilczały sukces stacji, jakim niewątpliwie jest wzrost oglądalności. W tym przypadku cała machina stojąca za tym wygląda niczym spisek wymierzony w Telewizję Polską, który ma za zadanie zaprzepaścić pracę Kurskiego i zniszczyć całą stację. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kandydat na prezydenta Polski może TRAFIĆ ZA KRATKI. Usłyszał mocne oskarżenia
  2. To dopiero początek! Pół Polski tonie w deszczu, IMGW bije na alarm
  3. Już wiemy dlaczego Twój pies nie lubi tego człowieka!
źródło: dziennik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News