Kurski wskazał winnego usunięcia serduszka WOŚP w materiale TVP

Kurski wskazał winnego usunięcia serduszka WOŚP w materiale TVP Źródło:

W tym roku, po raz pierwszy w historii, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był transmitowany przez TVN, a nie TVP. Telewizja Publiczna jedynie wspomniała krótko w "Wiadomościach" o akcji Owsiaka. W programie pojawił się materiał o młodych posłach Platformy Obywatelskiej, wśród których znalazł się poseł Arkadiusz Myrcha, któremu wymazano z kurtki serduszko WOŚP. Cała sprawa stała się na tyle popularna, że głos w sprawie zabrał prezes TVP Jacek Kurski.

W internecie pojawiają się liczne oskarżenia TVP o manipulacje, sam poseł Myrcha zapewnia zaś, że Telewizja Publiczna może wymazywać serduszka WOŚP, tyle razy ile tylko chce, ale ci, którzy wspierają Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, będą je nosić z dumą.

- Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie! Wymazać na montażu serduszko WOŚP. Konsekwencje chorej polityki Kurskiego. - mówił poseł Myrcha.

Tymczasem prezes Kurski odniósł się do całej sprawy, wskazując prawdziwego winowajcę wyciętego serduszka.

- TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba - komentował, przywołując wpadkę Arkadiusza Myrchy, gdy ten w święto Trzech Króli wymieniał ich imiona na antenie publicznej telewizji: - Kacper, Belzebub i Melchior

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News