Kuriozalny wyrok w Łodzi. Dostanie 40 tys. za brak ochoty na seks

Kuriozalny wyrok w Łodzi. Dostanie 40 tys. za brak ochoty na seks

Łódzki sąd wydał zaskakujący wyrok, pochylając się nad losem pewnego bardzo poszkodowanego mężczyzny. Powód z racji braku ochoty na seks i właściwie niemożności uprawiania go otrzyma dziesiątki tysięcy złotych zadośćuczynienia. Kuriozalny wyrok zyskał ogromny rozgłos w całym kraju.

Stosunek płciowy odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka. Seks nie tylko może dać nowe życie, ale zaspokoić podstawowe potrzeby. Intymne obcowanie z inną osobą zaspokaja popęd, potrzebę bliskości oraz podnosi samoocenę. To wszystko oczywiście, jeśli do zbliżenia dochodzi za pełną zgodą jego uczestników. Seks w życiu poszkodowanego mężczyzny odgrywał rolę szczególną. Pomimo dość zaawansowanego wieku nie rezygnował z tej jednej z najprzyjemniejszych aktywności. Dlatego też swoją sprawę postanowił zaprowadzić przed Sąd w Łodzi, który rozpatrzył ją bardzo pozytywnie. Wypadek, w którym uczestniczył 54-latek, na zawsze zmienił jego życie. Choć mężczyzna nie doznał szczególnych obrażeń ciała, stracił całą ochotę na seks, a trauma doprowadziła do zaburzeń erekcji.

Dziesiątki tysięcy złotych za brak ochoty na seks

Łódzcy sędziowie uznali pobudki powoda za słuszne i uznali, iż należy mu się aż 58 tys. złotych odszkodowania. Już teraz otrzymał z tej kwoty 18 tys., co oznacza, że ubezpieczyciel zalega z wypłatą pozostałych 40. - Mężczyzna w wieku 54 lat nie jest "dziarskim młodzieńcem", nie jest on również "bardzo starym mężczyzną", dla którego sfera życia seksualnego nie odgrywa już żadnej roli - uznał m.in. Sąd. Stan mężczyzny potwierdził seksuolog, który potwierdził jego zeznania. Przeciw nim wystąpić chciał ubezpieczyciel, lecz sędziowie oddalili jego argumentację.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Honorowo, grupowo gwałcą kobiety. Chcą by tak zmarły
  2. Media: Andrzeja Duda jest powiązany z agentami SB, oto dowody
  3. Rewolucja Ziobry! Lekko przeskrobiesz? 15 dni więzienia
źródło: onet.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News