Kuriozalna wpadka cukierników. Nastoletnia Gabi zamówiła u nich tort, a ci…

Kuriozalna wpadka cukierników. Nastoletnia Gabi zamówiła u nich tort, a ci…

Zdecydowanie życzymy mniej takich urodzinowych niespodzianek. 19-latka zamówiła tort na swoje urodziny. Młoda Warszawianka była jednak zszokowana tym, co dostała od cukierników. Ci wzięli zlecenie za bardzo na poważnie.

Gabi, 19-letnia Warszawianka, w sobotę obchodziła swoje 19. urodziny. Chciała, by na jej imprezie pojawił się tort. Zawczasu zamówiła jeden w cukierni, jednak nie spodziewała się takiego efektu.

W zamówieniu podkreśliła, że na jej torcie ma znajdować się napis "R.I.P. Gabi's teen years 1998-2017". Żeby nie było błędów w pisowni, opatrzyła zamówienie specjalną notatką, która wskazywała jakie litery mają być zastosowane. Tort, który otrzymała, wprawił ją w osłupienie.

Trudno mówić w tym wypadku o jakimś braku zrozumienia ze strony cukierników. Ci po prostu zbyt na serio wzięli zalecenia dziewczyny. Na torcie napisali bowiem słowo w słowo to, co otrzymali na notce, czyli... kolejne imiona, które miały podkreślić, jakie litery mają być użyte.

Zdjęcie tortu już robi furorę w sieci. Na Facebooku postanowił je zamieścić brat Gabi, Sebastian. Cała sprawa zakończyła się jednak pozytywnie po zgłoszeniu błędu przez 19-latkę. Ta otrzymała nowy tort, a cukiernia przeprosiła za pomyłkę.

źródło: facebook.com/sebastian.mucha pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News