Kukiz wściekły na podwładnego. "Ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła!"

Kukiz wściekły na podwładnego. "Ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła!" Źródło: fot. wikimedia commons - silar/ pixabay

W świecie polityki często możemy obserwować jak ręka rękę myje. Warto odnotować więc reakcję Pawła Kukiza na zachowanie dyrektora biura posła Kukiz '15.

Dyrektora biura posła Pawła Grabowskiego został zatrzymany przez policję, kiedy pijany prowadził samochód. Wcześniej zaliczył kolizję z dwoma samochodami i próbował uciec z miejsca zdarzenia. - Kierowca toyoty został zatrzymany przez patrol policji chwilę po zdarzeniu, kilka ulic dalej - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze nadkom. Małgorzata Stanisławska. Na wieść o pijanym pracowniku Paweł Kukiz wpadł w furię. Kierowca natychmiast stracił pracę, a polityk wyznał, że gdyby zależało to od niego, to trafiłby do więzienia. - Pijany kierowca to potencjalny zabójca. Wstrętne. Już nie pracuje. Gdybym był władny to ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła. I tyle w temacie. Bardzo wszystkich przepraszam. Nie weryfikuję pracownikow administracyjnych biur poselskich.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News