Jak pisaliśmy TUTAJ Bronisław Komorowski spróbował przejąć elektorat Pawła Kukiza i zaproponował referendum w sprawie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych, zmiany systemu podatkowego oraz finansowania partii z budżetu. Paweł Kukiz odpowiedział prezydentowi i jak widać, nie jest zachwycony propozycjami.

Paweł Kukiz, który zdobył w wyborach prezydenckich ponad 20 proc. głosów apeluje, że należy pracować dalej i nie zwalniać tempa.

„Spałem 3 godziny. Mimo zmęczenia emocje nie pozwalały zasnąć. No i Obowiązek…
Nie potrafię teraz odpoczywać. Cały czas trwa walka. Nie możemy ABSOLUTNIE zatracić ognia. Do jesieni jest bardzo mało czasu. Im większą zbudujemy siłę tym szybciej zmienimy Konstytucję. ” – komentował Kukiz.

Odniósł się również do propozycji prezydenta.

„Za grosz nie ufam zawodowym politykom. Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów… Śmiech… Wkrótce opublikuje nasze petycje do prezydenta. Jakos wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany. Nie wierzcie w te referenda. To ściema i granie na czas. W ciągu 2-3 dni zamieszczę parę postów i krok po kroku wytłumaczę Wam jak oni mając całkowitą świadomość ZEROWEGO wpływu referendum na zmianę ordynacji manipulują naszymi emocjami.” – dodał Paweł Kukiz.

 

...

Zobacz również