Kukiz komentuje zamach w Berlinie. Dostało się Tuskowi

Kukiz komentuje zamach w Berlinie. Dostało się Tuskowi

Poniedziałkowy zamach w Berlinie to już kolejny atak islamskich terrorystów jaki miał miejsce w tym roku w Niemczech. Nic więc dziwnego, że szukani są winni. Głównych odpowiedzialnych wskazał m.in. Paweł Kukiz.

Kilkanaście ofiar śmiertelnych i 50 ciężko rannych - to bilans poniedziałkowego zamachu na jarmark świąteczny w Berlinie, do którego wykorzystano ciężarówkę polskiej firmy transportowej.

Zamach przebiegał niemal identycznie jak ten z Nicei, gdzie również użyto rozpędzonej ciężarówki do ataku.

Sprawę skomentował Paweł Kukiz, który przy okazji wskazał odpowiedzialnych za kolejne zamachy organizowane przez islamskich terrorystów, a także wyjaśnił dlaczego to dobrze, że Donald Tusk nie jest już premierem Polski.

 - Mężczyzna, który kierował ciężarówką na polskich numerach rejestracyjnych, to Pakistańczyk albo Afgańczyk. Przybył on do Niemiec jako uchodźca na początku ubiegłego roku... Bogu dzięki, że przyjaciel Merkel - Tusk - nie jest już naszym premierem. Bo "uchodźców" byłoby teraz w Polsce tysiące. I jeszcze jedna refleksja - bandziory z krajów muzułmańskich, w których nie ma działań wojennych buszują po Europie tak, że nie znamy dnia ani godziny. A w Aleppo giną chrześcijańskie dzieci...  Straszne. Wyrazy współczucia dla Rodzin ofiar i Berlińczyków... - napisał Kukiz.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News