Dwa miliony Polaków zostało wypędzonych z Ojczyzny bandyckimi podatkami pobieranymi na utrzymanie establishmentu (bo przecież nie na opiekę zdrowotną dla Obywateli).

Ale nie martwmy się! Wszystko można uzupełnić. Wystarczy posłuchać Pana Premiera Morawieckiego i sprowadzać do Polski Ukraińców. Jeden milion już jest a drugi wkrótce nadjedzie i to jako… Polacy! Bo nie ma obecnie żadnego problemu, by Kartę Polaka dostał na Ukrainie każdy. Nawet rodowity Rosjanin. Wystarczy parę hrywien.

ZOBACZ TAKŻE: Kukiz wyszydził Kurskiego. „Kura, na następnego sylwestra…”

Oto treść jednego z dziesiątek ukraińskich ogłoszeń: „Карта Поляка, без корней, без собеседования” – w tłumaczeniu: „Karta Polaka, bez korzeni, bez wywiadu” …

Po co obniżać podatki i skazywać partyjnych towarzyszy z rodzinami na obniżenie poziomu życia? Wystarczy sprowadzać tanią siłę roboczą. A jeśli Młodemu Morawieckiemu braknie Ukraińców to Stary sprowadzi Arabów.

ZOBACZ TAKŻE: Kukiz podbija sieć jak jeszcze nigdy. To się nazywa komentarz!

Mateusz Morawiecki : „Z rynku pracy ubędzie 750 tys. ludzi do 2020 roku, a jeżeli nie utrzymamy bodźców do utrzymania pracy, to może zniknąć kolejne 500-600 tys. ludzi. Ten ubytek może dotyczyć 10% polskiej siły roboczej. (…) To znaczy musimy podjąć bardzo intensywne działania do uzupełnienia tego ubytku. Jakkolwiek źle się dzieje na Ukrainy, przyciągniecie tu miliona-dwóch ukraińskich obywateli to może by ogromny impuls dla samej Ukrainy za 4-6-8 lat. Jeśli Ukraińcy tu przyjadą, to część z nich założy rodziny i zostanie tu, ale znacząca część tam wróci” – zaznaczył Morawiecki.

Paweł Kukiz

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków


W strefie skażenia: Tak dziś wygląda Czarnobyl [ZOBACZ!]

...

Zobacz również