Dzisiaj wstrząsający odcinek programu Gessler. Magda będzie musiała przerwać Kuchenne Rewolucje

Dzisiaj wstrząsający odcinek programu Gessler. Magda będzie musiała przerwać Kuchenne Rewolucje Źródło: instagram/magdagessler_official/

"Kuchenne rewolucje" znów zaprezentują telewidzom, że praca w gastronomii nie jest czystą przyjemnością. Tym bardziej, gdy twoją restaurację odwiedza Magda Gessler wprowadzająca gigantyczne zamieszanie. Już w najbliższym odcinku najsłynniejsza polska restauratorka nagle przerwie swoją misję.

Program "Kuchenne rewolucje" po raz kolejny dostarczy widzom porządną dawkę emocji. Bezpośrednia Magda Gessler uda się tym razem do miejsca, które dosłownie namiesza jej w głowie i zobaczy coś, czego zapewne nikt nie chciałby zobaczyć na własne oczy. Restauratorka będzie walczyła nie tylko o lokal, ale i o relacje między właścicielami, jednak obie te kwestie okażą się niemożliwe do zrealizowania. Ostatecznie Magda Gessler postanowi przerwać trwającą rewolucję. 

 "Kuchenne rewolucje" w Kaliszu

9 maja telewizja TVN wyemituje kolejny odcinek "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda uda się do samego centrum Kalisza, gdzie mieści się lokal "Pierogatka". Jak sama nazwa wskazuje, konsumenci mogą tam skosztować pierogów w różnych wymyślnych smakach. Pan Krzysztof i jego narzeczona Sylwia założyli własną restaurację, która była spełnieniem marzeń mężczyzny po 16 latach pracy w gastronomii.

Para już od dnia otwarcia mogła cieszyć się ogromnym uznaniem wśród okolicznych mieszkańców, którzy chętnie odwiedzali "Pierogatkę". Pan Krzysztof, widząc popularność swojego lokalu, postanowił wprowadzić małe zmiany w menu, które okazały się niewypałem i szybko zostały wycofane z karty. Co więcej, dodatkowe zajęcia partnera Sylwii i pogarszający się smak potraw sprawiły, że miejsce przestało cieszyć się już takim uznaniem, przez co dochody znacząco zmalały. Ostatecznie para zdecydowała się poprosić o pomoc Magdę Gessler. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Magda Gessler nie wytrzyma 

Sytuacja lokalu będzie naprawdę krytyczna. Restauratorka będzie w szoku, jak brudno jest w środku i wyzna właścicielom, że "takiego chlewu jeszcze nie widziała". Dodatkowo zobaczy, że między Krzysztofem a Sylwią nie dzieje się najlepiej i postanowi temu zaradzić, co niestety nie będzie najprostszym zadaniem.

Restauratorka będzie zbulwersowana ich lekceważeniem sytuacji, która ani trochę nie ulega poprawie. W prezentowanym zwiastunie widzimy, że Magda Gessler będzie na tyle przytłoczona i zdenerwowana całą sprawą, że najwyraźniej postanowi przerwać rewolucję i zostawić właścicieli bez wielkiego finału. Zaciekawieni telewidzowie mogą śledzić odcinek w czwartek 9 maja, na TVN o godzinie 21:30. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News