Gessler ujawniła, którą partię popiera. Wszystkich wbiło w ziemię

Gessler ujawniła, którą partię popiera. Wszystkich wbiło w ziemię Źródło: Fot. Instagram.com

Kuchenne Rewolucje to flagowy program telewizji TVN. Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. W związku z tym, że zbliżają się wybory samorządowe fani są wyjątkowo zainteresowani poglądami politycznymi gwiazd. Mistrzyni sztuki kulinarnej zaskoczyła wszystkich. 

Kuchenne Rewolucje przyniosły Magdzie Gessler wielką popularność. Choć zawodowo zajmuje się gotowaniem i urządzaniem restauracji, to okazuje się, że bardzo interesuje się również polityką.

Kuchenne Rewolucje. Gwiazda programu powiedziała wszystko

Po tym jak gwiazda ujawniła swoje poglądy polityczne wszystkim opadły szczęki. Celebrytka powiedziała wszystko w rozmowie z Dziennikiem Gazetą Prawną. Zaskoczenie jest tym większe, że Gessler zupełnie nie była kojarzona z tym środowiskiem. Telewizja TVN, w której ikona gastronomii jest jedną z największych gwiazd ma opinię stacji antyrządowej. W sytuacji, w której programy informacyjne TVP obfitują w wypowiedzi ekspertów sprzyjających PiS. To w TVN jest odwrotnie, tam bryluje opozycja i liderzy protestów. W związku z powyższym wyznanie gwiazdy programu Kuchenne Rewolucje zszokowało wszystkich. Magda Gessler przyznała się bowiem, że w życiu kieruje się poglądami PiS-owskimi. - Mogę powiedzieć, że w zasadzie poglądy mam PiS-owskie. Dziwi się pani? No, jak to, przecież tak, jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska, jestem za tym, żeby wszystkie firmy, w tym wielkie sklepy, które tu działają, płaciły podatki w Polsce. To chyba PiS-owska polityka? - Powiedziała do dziennikarki DGP Gessler. Jednak gdy do kobiety dotarło, że wyrażając tego typu poglądy może narazić się swojemu pracodawcy. Szybko zaczęły łagodzić ton i wyprowadzać rozmowę z dziennikarką na inne tory. - Mówiłam o niektórych poglądach, które mnie łączą z ich koncepcją, nic więcej. Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa - wyjaśniła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Twarz programu Kuchenne Rewolucje jednak upomniała się także o ludzi biedniejszych. Gessler zwraca uwagę na to, że bogacze poniżają ubogich. Że liczy się tylko interes bezdusznych banków, a nie człowiek. -Uważam, że to, co się działo przez ostatnie lata i dzieje się nadal, jest spowodowane arogancją ludzi, którzy mają pieniądze, którzy w centrum świata postawili bank, a nie człowieka. Konsekwencją tego jest kompletny brak empatii w stosunku do tych, którzy pieniędzy nie mają.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny czołowy polityk PiS nagrany! Skandaliczne słowa
  2. Dzieci Anny Przybylskiej powiedziały wzruszającą rzecz o mamie. Chce się płakać
  3. Michał Wiśniewski opublikował bardzo osobiste zdjęcie. Trudno uwierzyć, że się na to zdecydował
Źródło: pudelek.pl Następny artykuł