Widzowie "Kuchennych Rewolucji" długo nie wyjdą z szoku. Gessler odpaliła się wczoraj jak petarda

Widzowie "Kuchennych Rewolucji" długo nie wyjdą z szoku. Gessler odpaliła się wczoraj jak petarda Źródło: Screen/youtube/TVN Style

"Kuchenne rewolucje" wprawiły swoich fanów w osłupienie. Magda Gessler przed kamerami odpaliła się wczoraj jak petarda i nie szczędziła właścicielom nieprzynoszącej zysków restauracji ostrych słów. Polały się łzy rozpaczy, a widzowie jeszcze długo nie wyjdą z szoku.

"Kuchenne rewolucje" już od pierwszych odcinków nazywane były hitem telewizji TVN, nikt jednak nie przypuszczał, że będą one stanowiły początek ogólnopolskiej mody na programy kulinarne. To właśnie na nich wybiła się także najbardziej znana obecnie restauratorka w naszym kraju, Magda Gessler. Jej nieposkromiony charakter, wybuchowy temperament oraz zadziwiająca pomysłowość sprawiły, że format momentalnie zaczął przynosić stacji gigantyczne zyski, a sama prowadząca zasiadła także w jury siostrzanego programu "MasterChef". 

Wszyscy wiedzą, że "Kuchenne rewolucje" nie stronią od kontrowersji, tym razem jednak Gessler przeszła samą siebie i odpaliła się wczoraj przed kamerami jak petarda. Rzucanie talerzami i wybijanie okien to nic w porównaniu z tym, co prowadząca zrobiła tej kobiecie. Widzowie z pewnością jeszcze długo nie wyjdą z szoku, a uczestnicy programu zapamiętają ten dzień do końca życia. 

"Kuchenne rewolucje" zaskakują. Gessler doprowadziła właścicielkę do łez

W ostatnim odcinku programu "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler pojechała do Rybnika, gdzie miała zająć się restauracją "Dzika róża". Lokal mieści się w remizie i mimo bardzo dobrej kuchni, nie cieszył się popularnością i przynosił gigantyczne straty. Właściciele Ewa i Michał nie mogli dać sobie rady z tym miejscem i bezustannie prosili o pomoc schorowaną mamę, która wspierała ich zarówno finansowo, jak i w kuchni, gdzie zajmowała się pieczeniem ciast. Choć prowadząca była zachwycona podanymi jej daniami, musiała skomentować zachowanie właścicieli.

- Nie wierzysz w siebie za cholerę! - ostro wytknęła Ewie. 

Dalej nie mogła się już pohamować i przed kamerami powiedziała coś, co niesamowicie zabolało kobietę. 

- Dlaczego tak jest? Dlatego, że jesteś puszysta? - zapytała wprost. 

To pytanie załamało właścicielkę, która cała we łzach przyznała jej rację. Choć ostatecznie rewolucja zakończyła się sukcesem, a mieszkańcy Rybnika byli zachwyceni nowym obliczem lokalu, fragment wybuchu prowadzącej nie uszedł uwadze widzów i internautów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

W mediach społecznościowych oraz na portalach internetowych pojawiły się dziesiątki komentarzy ostro krytykujących Gessler. Wszyscy są w szoku, że gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" w ten sposób potraktowała przed kamerami osobę, która ewidentnie miała problem z poczuciem własnej wartości oraz liczne kompleksy. 

- Chudzina Gessler się odzywa! Przyganiał kocioł garnkowi, masakra. I to w telewizji - oburza się fanka. 

- Co za bezczelność, masakra. Biedna kobieta, powinna iść do specjalisty i powoli pokochać siebie, a nie zapraszać chorą Gessler - dodaje kolejna. 

- Tragedia, ona nie wie, kiedy trzymać język za zębami - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Zaskakująca reakcja widzów na scenę, w której zbierano pieniądze na morderstwo Kaczyńskiego
  4. Tego jeszcze nie było! Słynna zakonnica wystąpi w Tańcu z Gwiazdami
  5. Miał być powodem rozwodu Wiśniewskich. Partner z TzG przerywa milczenie

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News