Kuchenne Rewolucje nieprzerwanie od 2010 roku dostarczają wrażeń widzom stacji TVN. Chociaż formuła programu nie ulega większym zmianom, to charyzma i oryginalny styl bycia Magdy Gessler cały czas przyciągają przed telewizory kolejnych telewidzów. W nowym odcinku show restauratorka także nie zamierzała zachowywać się w stonowany sposób, jednak jej rewolucja przyniosła upragniony skutek.

Kuchenne Rewolucje zawdzięczają swoją popularność Magdzie Gessler, która podczas kręcenia programu nie przebiera w stosowanych metodach i słowach. Znana restauratorka w najnowszym odcinku pokazała, że jej temperament niezmiennie daje o sobie znać.

Kuchenne Rewolucje: co wydarzyło się w nowym odcinku?

W najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler udała się na pomoc knajpie Perfect Pub w Pasłęku. Właścicielką lokalu jest 25-letnia Paulina, która chciała oprzeć jego sukces na malowniczej lokalizacji. W mieście znajduje się wiele średniowiecznych zabytków przyciągających potencjalnych turystów. Jednak sama otoczka to zdecydowanie za mało, aby odnieść sukces.

Jak się szybko okazało, współpraca z Pauliną nie należała do najłatwiejszych. Młoda restauratorka nie tylko nie chciała słuchać konstruktywnej krytyki Magdy Gessler, ale również stwierdziła, że udział w programie ostatecznie zaszkodzi jej lokalowi. Takie słowa zdecydowanie dziwią, ponieważ to właśnie właścicielka musiała zgłosić swój lokal do metamorfozy. W ruch poszły więc talerze, a personel nie ukrywał swoich łez, co niezwykle poruszyło wiernych telewidzów.

– Dziś jest dzień otwarty. Stałam przed restauracją, starałam się zamówić obiad i nie mogłam. Wczoraj popełniliście błąd, świnina była godna kary. Tu jest tragicznie. Wy sobie jaja robicie po prostu. Przez was kelnerka płacze – powiedziała Magda Gessler, po czym ostentacyjnie rzuciła talerzami.

Widzowie krytykują właścicielkę restauracji

Widzowie programu bardzo szybko zdecydowali się wyrazić, co sądzą o postawie restauratorki, która najpierw zaprasza program do swojego lokalu, a potem utrudnia działania ekipy Magdy Gessler. Fani zdecydowanie nie szczędzili krytyki 25-letniej Paulinie.

– Właścicielka chyba za karę bierze udział w tym programie – stwierdziła jedna z internautek.

– Co za właścicielka, masakra! Gorzej niż 15-latka, nie wiem, jak ten facet może znosić jej fochy. Nic do niej nie trafia, ja się wcale nie dziwie, że poleciały talerze – dodaje kolejna.

– Problem będzie w tej restauracji, dopóki właścicielka nie dojrzeje… Trzeba pracowników wspierać, kierować, szanować, ale i wymagać… Jedno jest pewne – właścicielka musi wziąć się w garść, dojrzeć i do pracy, kierować, konsekwencją wykazać się wobec pracowników, że ta zmiana przez Panią Magdę Gessler ma być przyjęta i zrealizowana w jak najlepszy sposób… – pisze kolejna komentująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Znalazły się jednak i osoby, które postanowiły przystąpić do obrony młodej restauratorki.

– Szydzicie, bo jest różnica wieku? Po wyglądzie oceniacie? Zacznijcie od siebie i od chłodnej analizy waszego życia, zanim zaczniecie oceniać innych tak surowo „fejsbukowe księżniczki” – zauważyła jedna z fanek programu.

Trzeba jednak przyznać, że ostatni odcinek show był jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii programu. Widzowie zauważyli jednak, że Gessler doskonale udało się sprostać wyzwaniu, przed którym ją postawiono.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Masz Facebooka? Z łatwością znajdziesz drugą połówkę, to będzie rewolucja 
  2. Kasia Cichopek na intymnych zdjęciach z mężem! Internet oszalał
  3. Co się dzieje ze Strasburgerem?! „Karol, może ty masz udar?!”

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Zobacz również