Produkcja "Kuchennych Rewolucji" wolałaby ukryć te fakty. Niestety, wszystko się wydało

Produkcja "Kuchennych Rewolucji" wolałaby ukryć te fakty. Niestety, wszystko się wydało Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Kuchenne Rewolucje to jeden z bardziej charakterystycznych programów w TVN. Dzięki Magdzie Gessler tysiące polskich restauracji święciło triumfy. Obecnie cieszą się świetną sytuacją finansową. Jednak nie wszystkie lokale doznały cudu. Niektóre nadal mają ogromne problemy, chociaż nikt o tym nie mówi.

Kuchenne Rewolucje nie zawsze przeprowadzane są z sukcesem dla uczestników zgłaszających się do programu. Choć mało o tym wie - parę lokali tuż po zakończeniu zdjęć zostało zamkniętych. Niektórym właścicielom prokuratura postawiła ciężkie zarzuty.

Kilka lokali, które przeszły przez "Kuchenne Rewolucje" obecnie przeżywa kryzys

Po ingerencji Magdy Gessler niektóre obecnie nieczynne restauracje zdawały się mieć świetną przyszłość. Ostatecznie upadły, a ich właściciele zmuszeni byli je zamknąć. Tak było między innymi z francuską restauracją, którą gwiazda TVN-u odwiedziła w Katowicach. Pomiędzy nią, a właścicielką doszło w trakcie zdjęć do wielu kłótni. Te wpłynęły oczywiście na cały proces metamorfozy, która ostatecznie była nieudana. Po czyjej stronie jest wina? Z pewnością w dużej mierze po stronie samej właścicielki, która w programie chwaliła się, że biznes założyła "dla zabawy". Branża gastronomiczna to jednak poważna sprawa i nie ma tam miejsca na nieodpowiedzialne ruchy.

Jeden z lokali, a konkretnie "Wyszynk z szynką", ku zdziwieniu widzów programu, został zamknięty. Szkoda, bowiem Gessler włożyła naprawdę sporo serca w to, aby restauracja wyglądała na miejsce z klasą i dobrym jedzeniem. Tuż po pojawieniu się odcinka w TVN sprawą uczestniczki "rewolucji" zajęła się prokuratura. Kobieta po zakończeniu programu usłyszała zarzuty "naruszenia praw pracowniczych". Wszystko z powodu pensji, którą wypłacała zatrudnionym w lokalu pracownikom. Otrzymywali oni wynagrodzenie w wysokości 700 zł, co oczywiście nie wystarczało im nawet na jedzenie i opłacenie czynszu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie lepiej stało się z restauracją "Zamkowa", która mieści się w Toruniu. Przepiękny lokal z widokiem na Wisłę nie przynosił oczekiwanych zysków dla właścicieli. Już mieli go zamknąć, ale postanowili dać szansę Magdzie Gessler. Niestety, wprowadzone zmiany nie przyciągnęły klientów. Restaurację więc zlikwidowano.

W większości przypadków Magda Gessler nie ponosi więc winy za nieudane "rewolucje". Tego typu porażki jednak nie dbają o dobry PR programu. Nic dziwnego, że producenci postanowili je przemilczeć.

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: Pomorska

Następny artykuł