„Kuchenne rewolucje” prowadzone przez Magdę Gessler znane są z bardzo burzliwego przebiegu programu. Jednak według wielu widzów i internautów znana restauratorka tym razem przesadziła.

„Kuchenne rewolucje” liczą już 18 sezonów. W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza wybraną restaurację, aby pomóc stanąć na nogi upadającym biznesom. Celebrytka znana jest z bardzo burzliwego prowadzenia swojego programu. Już wielokrotnie na antenie mogliśmy zobaczyć przewracane stoły, rzucane talerze, a także usłyszeć niecenzuralne słowa. Stało się to wręcz stałym elementem show, jednak według wielu tym razem Gessler przesadziła.

„Kuchenne rewolucje”: Gessler przeszła samą siebie

Oczywiste jest, że w większości lokali potrzebne są gruntowne zmiany, które obejmują nie tylko menu oraz poziom serwowanych dań. Punkty gastronomiczne przechodzą zdumiewające rewolucje, również jeżeli chodzi o wystrój i ogólny wygląd wnętrza.

Jednak jak się okazało, to nie tylko sam lokal wymaga zmian wizualnych. Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w lokalu „Czarny Bawół”. Restauratorka już od samego początku była bardzo niezadowolona. Oczywiście wystrój do zmiany, a kuchnia fatalna. Tak właśnie brzmiał werdykt Magdy Gessler.

Właścicielka zgodziła się na wszelkie zmiany zaproponowane przez celebrytkę. Jednak tuż przed zaplanowaną wielką kolacją Gessler zażądała jeszcze jednej korekty. Chodziło mianowicie o zmianę fryzury przez właścicielkę lokalu. Według restauratorki było to niezbędne, aby rewolucja odniosła sukces.

– Co mają moje włosy wspólnego z rewolucją? – pytała właścicielka.

– Zmiana zaczyna się od człowieka. Nie chcesz żadnych zmian! Ty chcesz, żebym ja zrobiła ci reklamę i sobie poszła! – odpowiedziała Magda Gessler.

– Moje włosy nie mają nic wspólnego z restauracją – kontynuowała kobieta.

– Mają wiele wspólnego. Chcę, żebyś wyglądała młodziej, żebyś miała energię. Jest sporo do zmienienia w tobie, żeby ta restauracja mogła działać! – dodała gwiazda TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

Internauci bronią właścicielki „Czarnego Bawoła”

Po emisji programu w Internecie dosłownie zawrzało. Setki, jeżeli nie tysiące komentarzy zaczęły się pojawiać na najróżniejszych portalach. Znacząca większość internautów stanęła w obronie właścicielki lokalu, która ostatecznie przystała na warunki Magdy Gessler. W komentarzach można przeczytać, że restauratorka powinna najpierw sama spojrzeć w lustro, zanim zacznie kogoś pouczać odnośnie do jego wyglądu.

Według internautów Gessler tym razem przesadziła, a jej żądania były irracjonalne. Niektórzy uważają, że celebrytka zwyczajnie zazdrościła kobiecie jej wspaniałych rudych włosów.

– Z tym kolorem włosów to pani przesadziła. Co z tego, że pani się nie podoba. Ona się dobrze w nich czuje. Pani fryzura też nie jest perfekcyjna – pisze jedna z internautek.

– Pani Magdo niech Pani zobaczy się w lusterku. Wygląda Pani okropnie z z doczepianymi włosami i botoksem. Nigdy Pani urodą nie grzeszyła, ale teraz przeszła Pani samą siebie – czytamy.

– Kolor Pani włosów był zjawiskowy, zazdroszczę, bo nie mogę osiągnąć takiego efektu. Myślę, że panią Gessler kierowała zazdrość. Nikogo nie urażając… takich blondyn mnóstwo – dodaje kolejna internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski wygląda strasznie! Fani nie mogli uwierzyć
  2. To koniec Familiady ze Strasburgerem? Gwiazdor naraził się władzom TVP
  3. Dowbor wreszcie przerywa milczenie. Fani są przerażeni
  4. Jaka fryzura do zabudowanej sukienki? Zaszalej!
  5. Szczeniak stał się żywą tarczą, postrzelony został 18 razy. Wiek sprawców jest wstrząsający

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

źródło: wp.pl

ŹRÓDŁOwp.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.