W obliczu choroby, Magda Gessler zaapelowała do Polaków. Bardzo zdecydowane słowa

W obliczu choroby, Magda Gessler zaapelowała do Polaków. Bardzo zdecydowane słowa Źródło: Instagram.com magdagessler_official

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler postanowiła w związku z chorobą, wystosować bardzo ważny apel do Polaków. Jak sama twierdzi, to najlepszy sposób, aby zachować zdrowie.

"Kuchenne rewolucjezostały na jakiś czas zdjęte z anteny Polsatu, wszystko przez szalejącą epidemię koronawirusa. Z tego powodu Magda Gessler jest znacznie odciążona od pracy w telewizji. Dla własnego bezpieczeństwa stara się też nie ruszać z domu.

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" siedzi w domu i nie zamierza się z niego ruszać

Magda Gessler z reguły ma bardzo mało czasu na przesiadywanie we własnym domu, większość czasu zajmuje jej praca. Prowadzi "Kuchenne rewolucje", udziela się w "MasterChefie", a oprócz tego prowadzi sieć restauracji. Gwiazda niejednokrotnie przyznawała, że praca jest niezwykle ważna w jej życiu, krytykowała także lenistwo.

Jednak teraz z powodu trwającej epidemii koronawirusa, gwiazda musi siedzieć w domu. Oczywiście to nie oznacza, że pozwala sobie na bezczynność. To by zupełnie nie pasowało do Magdy Gessler. Restauratorka, przesiadując w domu, wymyśla nowe przepisy, eksperymentuje w kuchni i chwali się w mediach społecznościowych efektami.

Nowe potrawy Magdy Gessler będą dostępne w jej lokalach, oczywiście do kupienia tylko na wynos. Ponadto zabrała się za przeglądanie garderoby oraz wróciła do malowania obrazów. Teraz przekazała także bardzo ważny apel do Polaków.

Magda Gessler ma bardzo ważny komunikat do Polaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Życzę wszystkim państwu, żebyście rano wstawali, nie zalegali w łóżku. Zadbali o siebie. [...] Jeśli zakopiemy się w te wszystkie wiadomości, jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami. Jeśli nie od wirusa, to od depresji - powiedziała Magda Gessler na antenie TVN24.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym
2. Ile Polaków zachoruje na COVID-19? Ilu z nas może umrzeć? Minister zdrowia podał liczby

Restauratorka tym samym zaangażowała się w promowanie akcji, która ma zachęcać do zostania w domach. Niestety, choć gwiazda w końcu ma szansę spędzić więcej czasu w domu, nie przesiaduje z całą rodziną. Jak przyznała w TVN24, jej mąż jest w Kanadzie, ale nie chce ryzykować zdrowia swojego ani swoich bliskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datę
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News