Prawdziwy lincz na Magdzie Gessler. Zasłużyła?

Prawdziwy lincz na Magdzie Gessler. Zasłużyła? Źródło: youtube/ Telewizja Proart

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" wprawiła wszystkich w niemałe osłupienie. Wystarczyła chwila, by na Gessler wylała się fala hejtu, która mogło mocno zachwiać jej popularnością.

"Kuchenne rewolucje" to dla niej nie wszystko. Oprócz prowadzenia programu, w którym dzieli się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą z zakresu kulinariów, Gessler jest oczywiście właścicielką kilku lokali, o których dobrą renomę starannie dba. Fani jej show chętnie udają się w te miejsca, by móc spróbować choć jednego dania z jej menu. 

"Kuchenne rewolucje"  a prawdzie życie? Lincz na Gessler

Przemierzająca Polskę Magda Gessler, udając się z kamerami do kolejnych lokali gastronomicznych, często ma zastrzeżenia nie tylko do samych dań czy wystroju panującego w restauracjach, ale i zbyt wygórowanych cen. Celebrytka nie kryje swojej irytacji, widząc, że serwowane dania opiewają na o kilka czy nawet kilkanaście złotych zawyżoną cenę, co oczywiście każe zmienić. 

Zupełnie inaczej przedstawia się to w jej własnych lokalach, gdzie za dwudaniowy obiad z deserem, dla dwóch osób, można zapłacić nawet kilkaset złotych. Tym razem na tapecie opinii publicznej znalazły się jednak nie restauracje Magdy, a cukiernia, którą prowadzi razem z córką Larą Gessler. Do uroczego miejsca "Słodki-Słony" udała się celebrytka Anna Skura, która błyskawicznie podzieliła się w sieci swoim pierwszym spostrzeżeniem. Szczerze wyznała, że cena 60 złotych za opakowanie faworków, które miała zamiar zakupić, nie tylko ją zaskoczyła, ale i zmotywowała do tego, by zadzwonić do mamy i poprosić o ich zrobienie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tych kilka słów wystarczyło, by na gwiazdę TVN-u wylała się fala hejtu, gdzie oburzeni internauci bezwzględnie krytykowali wygórowane ceny w lokalu Gessler. Magda została wręcz zlinczowana za to, że za przysmaki firmowane swoim nazwiskiem liczy sobie o zdecydowanieza dużo. 

Dosadna reakcja 

Nie trzeba było długo czekać, by w obronie Magdy stanęła jej córka, która w rozmowie z "Plejadą" odniosła się do nieprzychylnego posta Skury. Lara nie szczędziła słów twierdząc, nikogo nie zmusza do zakupów w lokalu jej i mamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pęka z dumy. Jego córka odniosła ogromny sukces, ma tylko 12 lat

2. Wystarczy podpalić liść laurowy i zostawić go na chwilę. Efekt? Przechodzi wszelkie oczekiwania, nieziemski

- Ja naprawdę uważam, że nikt nikogo nie zmusza. Pracochłonną robotą jest robienie faworków. Jeżeli ktoś chce, my nie jesteśmy zachłanni na przepisy, wszystko jest, wszystko dajemy możecie robić sami. A jak Wam się nie chce, to my chętnie zrobimy to bardzo dobrze za was. No i stąd jest cena... i z tego jakie są czynsze na Mokotowskiej - wyjaśniła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  3. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
  4. Jedna z kobiet na zdjęciu nie jest prawdziwą mamą. Wybierz jedną z nich i poznaj prawdę o sobie
  5. Wspaniała wiadomość, nawet po 300 zł więcej dla emerytów i rencistów. Musi zostać spełniony tylko jeden warunek

Źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News