Magda Gessler obraziła wszystkich Polaków? Brutalnie szczere słowa wywołały aferę jak nigdy dotąd

Magda Gessler obraziła wszystkich Polaków? Brutalnie szczere słowa wywołały aferę jak nigdy dotąd Źródło: kadr programu "Kuchenne rewolucje"

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie szczędziła ostrych słów. Bez ogródek wyznała co myśli o Polakach, wielu może poczuć się obrażonymi. Takiej afery jeszcze nie było.

"Kuchenne rewolucje" od samego początku rodzą dość skrajne emocje, a widzowie dzielą się na dwa osoby - jedni uwielbiają bezpośredniość i stanowczość prowadzącej, a inni zaś niekoniecznie przepadają za jej ostentacyjnymi "rewolucjami", w czasie których nie stroni od rzutu talerzem czy bolesnej krytyki w stronę samego lokalu, jak i bohaterów. Nie da się ukryć, że znakiem rozpoznawczym restauratorki jest jej niekiedy aż zbyt dosadna szczerość, która nie zawiodła i tym razem. Gessler nie przebierała w słowach mówiąc o rodakach.  

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie zostawiła na Polakach suchej nitki. Wyjawiła co o nich myśli

Magda Gessler to oczywiście nie tylko prowadząca "Kuchenne rewolucje", ale i właścicielka kilku lokali rozmieszczonych w całej Polsce. Jej największą chlubą jest restauracja "U Fukiera", w której najlepsi szefowie kuchni serwują tradycyjne polskie potrawy, jednak wzbogacone o jeszcze bardziej niepowtarzalny smak. Miejsce, choć jest każdego dnia odwiedzane przez dziesiątki klientów, regularnie stawało się głównym bohaterem wielu dyskusji, w szczególności na temat wygórowanych cen dań. Nie da się ukryć, że koszt w dużej mierze zależy nie tylko od jakości potraw, ale i sporej rozpoznawalności właścicielki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejnym punktem zaczepienia rozmówców były narzucane przez Gessler napiwki. Jak wiadomo, te kilka czy kilkanaście złotych "dorzuconych" do rachunku zależą zazwyczaj od dobrej woli gościa, jednak nie u Magdy, która postanowiła osobiście zadbać o odpowiednie napiwki, co nieszczególnie spodobało się konsumentom. Na komentarz restauratorki w tej sprawie nie trzeba było długo czekać, a narodził on niemałą aferę. Celebrytka nie przebierała w słowach mówiąc o Polakach, podsumowując ich jako skąpców, którzy gest okazują tylko po alkoholu. To jednak nie koniec, bowiem przyrównała swój rodzimy kraj i mieszkańców do Stanów Zjednoczonych, gdzie jak podkreśliła, klienci mają klasę i zawsze zostawiają godny napiwek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane

2. Dramatyczne doniesienia od rodziny Kamila Glika. Śmierć przyszła zbyt wcześnie, nie żyje cudowna osoba

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

- Polacy nie umieją dawać napiwków. Jak są pijani, to czasami dają, ale uważają, że fajnie jest nie „tipować”, bo i tak zapłacili za dużo. (...) Jak w Stanach Zjednoczonych nie zostawisz napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby ci nie podstawili nogi. Ja zawsze byłam zapraszana przez eleganckich gości i sama również należę do osób wychowanych – odparła w odpowiedzi na pytanie, czy jej samej zdarzyła się taka sytuacja - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowe objawy braku witaminy B12. Jej niedobór powoli niszczy ciało
  2. Dawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportu
  3. TVP i Elżbieta Jaworowicz nie chcieli, by skandal wyszedł na jaw. Stało się, dobre imię ikony telewizji zrujnowane?
  4. 13-letnia Daria mówiła, że zaszła w ciążę z 10-latkiem. Prawda okazała się jeszcze bardziej porażająca
  5. Wygląda jak fotomontaż, ale nim nie jest. Niesamowite, jamnik zapłodnił pitbulla a ich szczeniaki są przecudowne

Źródło: alaluna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News