Jedna upoiła Gessler, druga ją upokorzyła. Afera, podrzucili Magdzie mikrofon i wszystko ujawniła

Jedna upoiła Gessler, druga ją upokorzyła. Afera, podrzucili Magdzie mikrofon i wszystko ujawniła Źródło: kadr programu "Kuchenne rewolucje"

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" została upokorzona. Nikt nie spodziewał się, że ktoś może potraktować Gessler w taki sposób. Gdy podrzucono jej mikrofon, prawda wyszła na jaw.

"Kuchenne rewolucje", choć to na nie restauratorka poświęca najwięcej czasu, nie są jej jedynym zajęciem. Oprócz własnego programu Magda pełni także rolę jurorki w programie "MasterChef". Celebrytka dba, by jakość usług w jej restauracjach była na wysokim poziomie i przede wszystkim, aby mogły zadowolić największe gwiazd światowego formatu, które, jak niegdyś zdradziła, chętnie odwiedzają jej "skromne progi". Tymczasem, na jaw wyszło coś o wiele bardziej zaskakującego. Fani restauratorki nie dowierzają, że została tak upokorzona.

Jedna ją upoiła, druga upokorzyła. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" wszystko ujawniła 

Magda Gessler jest dumna ze swoich punktów gastronomicznych, które każdego dnia odwiedzają setki klientów. "Słodki Słony" czy "U Fukiera" to niewątpliwe wizytówki gwiazdy TVN, choć ceny w lokalach wzbudzają spore poruszenie. Restauratorka podtrzymuje jednak, że nie są to miejsca przeznaczone dla zwykłych turystów, ale dla największych gwiazd, które, szczególnie w "U Fukiera" mogą skosztować tradycyjnych polskich dań, ale w nieco odmienionej wersji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie jednego z wywiadów Gessler zdradziła, że na jej dania skusiły się już m.in. takie gwiazdy jak: Sharon Stone, Naomi Campbell czy Halle Berry. Jednocześnie podkreśliła, że goście przybywają z całego świata, a z niektórymi z nich udaje jej się nawiązać bliższy kontakt. Idąc za ciosem, ujawniła, że swego czasu została niewyobrażalnie upokorzona. Gdy w "U Fukiera" zagościła Sharon Stone, Gessler udała się z nią na zaplecze, a gwiazda upoiła ją butelką szampana, ale to jeszcze nie koniec. Naomi Campbell zrobiła coś o wiele gorszego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać

2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

- Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić - wyznała Magda Gessler. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Rajskie wakacje Grzegorza Krychowiaka. Zabrał żonę w piękne miejsce (FOTO)
  3. Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Po latach wyznał bardzo smutny powód
  4. Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę
  5. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Źródło; smakosze

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News