Rozpacz w "Kuchennych Rewolucjach", ich dziecko umarło. Sposób, w jaki potraktowała ich Gessler, przyprawia o ciarki

Rozpacz w "Kuchennych Rewolucjach", ich dziecko umarło. Sposób, w jaki potraktowała ich Gessler, przyprawia o ciarki Źródło: Instagram/kuchennerewolucjetvn

Prowadząca Kuchenne Rewolucje Magda Gessler słynie z ciętego języka. Tym razem nie szczędziła gorzkich słów restauratorom, którzy jeszcze niedawno przeżyli okropną tragedię: zmarło im dziecko.

W kolejnym odcinku programu Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler gościła w restauracji Bistro Galancie. Jak się dowiedziała od właścicieli, założyli lokal gastronomiczny ze względu na rodzinną tragedię. Ich córka zmarła na białaczkę, a własny biznes miał być sposobem na wyjście z marazmu.

W nowym odcinku programu Kuchenne Rewolucje Magda Gessler ostro potraktowała właścicieli lokalu

Mimo to Magda Gessler nie miała zamiaru traktować uczestników programu z taryfą ulgową. Od kiedy tylko weszła do lokalu, zaczęła typową dla siebie krytykę: na pierwszy ogień poszła karta dań określona jako nudna, potem dostało się słabej reklamie i krótkim godzinom otwarcia. Restauratorka miała także dobrego nosa i szybko wywąchała, że Bistro Galancie ma problem z kanalizacją.

- Nie można mieć problemów z kanalizacją, bo tu śmierci kupą - stwierdziła obrzydzona Magda Gessler.

Właściciele restauracji mieli szczerą nadzieję, że po podaniu pierwszych dań sytuacja się poprawi. Liczyli na to, że ich kuchnia przypadnie do gustu wyjątkowo wybrednej restauratorce. Magda Gessler zamówiła zupę pomidorową, kotlet schabowy oraz pieczoną szynkę. Tę ostatnią musiała wypluć. Stwierdziła, że w więzieniu karmią lepiej. Czarę goryczy przelał jednak kompot.

- Szok jak to kompot! To jest woda po owocach! Pomyje owocowe! [...] To jedzenie to dno. Do tego jeszcze podane w oparach szamba - narzekała 66-latka.

Magda Gessler rozpoczęła swoje Kuchenne Rewolucje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy następnego dnia do lokalu przyszła Magda Gessler, zarządziła zmianę nazwy lokalu na Mammy Food. Następnie zaczęła wymieniać błędy, które popełniali do tej pory restauratorzy. Po wprowadzeniu zmian w wystroju i w kadrze pracującej w kuchni, restauracja zmieniła się nie do poznania. Z początku klientów było sporo, ale po kilku tygodniach od zakończenia kuchennej rewolucji, Magda Gessler przyszła ponownie do lokalu. Niestety, nie była zadowolona.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

- Strasznie przykro, ale to miejsce jest smutne, bez radości, zimne, nieapetyczne. Te wszystkie dania są z krajów, gdzie jest radość, muzyka, śpiew, smak. A tu sama Ania nie wygląda na szczęśliwą, jeśli ona się nie zmieni to nie widzę żadnej przyszłości - mówiła zasmucona restauratorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Fakt

Następny artykuł