Poruszające słowa dzieci Magdy Gessler. Restauratorce zrobi się gorąco, gdy je usłyszy

Poruszające słowa dzieci Magdy Gessler. Restauratorce zrobi się gorąco, gdy je usłyszy Źródło: screen youtube.com/tvnpl

"Kuchenne rewolucje" bez wątpienia są najpopularniejszym programem Magdy Gessler, jednak ona nie zaprząta sobie dzisiaj głowy tak przyziemnymi sprawami. Restauratorka obchodzi bardzo ważne dla niej święto i bez wątpienia wzruszy się, gdy usłyszy słowa swoich dzieci.

"Kuchenne rewolucje" na dobre rozpoczęły telewizyjną karierę Magdy Gessler, która co prawda wcześniej już pokazywała się w telewizji, ale nigdy wcześniej nie było o niej aż tak głośno. Nie ma się co dziwić, ponieważ jej program wyróżnia przede wszystkim jego prowadząca, która swoją energią i temperamentem zaskarbiła sobie miłość tysięcy fanów.

Jednak dzisiaj Magdzie Gessler nie w głowie jest kręcenie kolejnych odcinków, czy zamartwianie się, tym co będzie jutro. Restauratorka obchodzi dzisiaj swoje wyjątkowe święto, a z tej okazji w mediach społecznościowych pojawił się filmik nagrany przez jej dzieci. Gwiazda bez wątpienia wzruszy się, gdy go zobaczy.

Prowadząca programu "Kuchenne rewolucje" dziś świętuje

Dla gwiazdy stacji TVN 9 lipca to bardzo wyjątkowa data, a to dlatego, że dokładnie 65 lat temu przyszła na świat. Tak dokładnie, to właśnie dziś Magda Gessler obchodzi swoje urodziny i bynajmniej nie robi tego na planie któregoś ze swoich programów. Restauratorka tak ważny dzień mogła spędzić tylko z jedną osobą i mowa oczywiście o jej ukochanym Waldemarze, który teraz wraz z nią przebywa w Meksyku. Nie da się ukryć, że w tej części świata panuje o wiele lepsza aura niż aktualnie w Polsce, gdzie jest raczej ponuro i deszczowo.

Co więcej, Magdę Gessler i jej ukochanego dzielą tysiące kilometrów, przez co zakochani nie mogą się widywać codziennie, a takiej okazji zwyczajnie nie mogli przegapić. Nie oznacza to jednak, że w Polsce nie trwają przygotowania związane z urodzinami restauratorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lara oraz Tomasz przygotowali dla swojej mamy wspaniałe życzenia, a także prezent, którego część pokazali na opublikowanym w portalu Instagram nagraniu. Na pierwszą część prezentu wybrali przepiękny bukiet polnych kwiatów, które uwielbia ich mama. Oczywiście na nagraniu nie mogło również zabraknąć szczerych i wzruszających życzeń płynących prosto z serca.

- W tym szalonym dniu, w którym przyszłaś na świat życzę Ci z Larą Aleksandrą Gessler jeszcze więcej miłości, radości, tańca, wina, niekończących się uczt i zdrowia! - czytamy.

Restauratorka bez wątpienia wzruszy się, kiedy zobaczy, co przygotowały dla niej jej własne dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News