Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty

Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty Źródło: Instagram/Magda Gessler

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler to właścicielka kilku znakomitych restauracji na terenie całej Polski. Pewien mężczyzna zdecydował się przejechać aż 600 kilometrów, żeby tylko zjeść w restauracji u królowej polskiej gastronomii. Klient na długo nie zapomni swojej wizyty w lokalu Gessler.

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler, jest specjalistką w dziedzinie gastronomii. Od lat przemierza cały kraj i pomaga właścicielom upadających restauracji w powrocie na szczyt. Tym razem to jednak lokal samej Gessler został poddany ocenie przez klienta, który przemierzył aż 600 kilometrów, żeby zapoznać się z menu znanej restauratorki. Mężczyzna na pewno jeszcze przez długi czas będzie pamiętał wizytę w "Schronisku Smaków". 

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" ma swój lokal na Podhalu 

Magda Gessler jest właścicielką kliku lokali gastronomicznych w całej Polsce. Wszystkie jej restauracje cieszą się wielką renomą. Tym razem jeden z klientów zdecydował się odwiedzić jej lokal na Podhalu, "Schronisko Smaków". Restauracja ma trzy poziomy i dwa zewnętrzne tarasy, z których goście mogą podziwiać góry. Lokal zlokalizowany jest w samym sercu Tatr, a w karcie można znaleźć prawdziwe góralskie przysmaki. 

Mężczyzna, który odwiedził "Schronisko Smaków" postanowił podzielić się swoją opinią z wizyty na portalu społecznościowym. 

- Pani Madziu po wizycie w "Schronisku Smaków" jesteśmy pod przeogromnym wrażeniem. Wystrój, obsługa oraz oczywiście jedzenie jest na najwyższym poziomie. Tak smacznie jeszcze nie zjadłem. Warto było przejechać 600 km. Dziękujemy za to miejsce - napisał internauta do Magdy Gessler. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda TVN tak bardzo ucieszyła się z jego opinii, że postanowiła opublikować wszystkim swoim fanom wiadomość mężczyzny. Jednak to niejedyna pochlebna opinia na temat "Schroniska Smaków". W komentarzach pod postem nie brakuje wielu ciepłych słów ze strony innych internautów, którzy bardzo chwalą restaurację Magdy Gessler. 

- Witam, również byłam w Bukowinie w "Schronisku Smaków". Jedzenie super, obsługa sympatyczna [...] - napisała jedna z obserwatorek. 

- Byłam, zaliczyłam. Pani standard jest niesamowity. Mieszkam w Anglii od 14 lat a zawsze jak odwiedzam Polskę chce zasmakować Pani smaków i właśnie jednym z nich było to miejsce. Niesamowity smak i energia wystroju. Wszytko outstanding. Pozdrawiam serdecznie i życzę fantazji smaków - dodała kolejna fanka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Menu w "Restauracji Smaków" stworzyła oczywiście sama Magda Gessler. Według restauratorki, kluczem do sukcesu jest mała liczba dań w karcie, gdyż dzięki ograniczonemu, ale jednocześnie przemyślanemu wyborowi, każdy klient otrzymuje zawsze świeże produkty.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki
     

źródło: Facebook

Następny artykuł