Najgorsza wiadomość dla fanów "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler oficjalnie potwierdziła

Najgorsza wiadomość dla fanów "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler oficjalnie potwierdziła Źródło: Youtube Mati12426

"Kuchenne rewolucje" od lat są niekwestionowanym hitem TVN-u. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy z napięciem śledzą kolejne zmiany w polskiej gastronomii. Magda Gessler ujawniła jednak informacje dotyczące programu, nie ucieszą one raczej fanów.

"Kuchenne rewolucje" spowodowały, że Polacy zaczęli dokładniej przyglądać się miejscom, które odwiedzają oraz rzeczom, które są im serwowane. Program wprowadził‚ dużą zmianę w sposobie myślenia klientów restauracji.

"Kuchenne rewolucje" i Magda Gessler to ikony polskiego show-biznesu

"Kuchenne rewolucje" jak na razie zostały wyemitowane w ilości ponad 300 odcinków, a każdy pełen jest różnego rodzaju sytuacji, które wdarły się szturmem do codzienności Polaków. Fragmenty odcinków żyją swoim własnym życiem i stają się kultowymi memami. To samo dotyczy niektórych tekstów, które wypowiada energiczna restauratorka. Program ten to jeden z ulubionych formatów polskiego widza, nie tylko jeśli chodzi o konkurencję w kategorii kulinarnej. Restauratorka bowiem, w swoim programie rozwiązuje nie tylko problemy prosperowania restauracji dotyczące kuchni, ale także zajmuje się tam dramatami ludzkimi, które stają się nieraz głównymi wątkami. W jednym z nich walczyła nawet ze skąpym właścicielem, który płacił‚ swoim pracownikom nielegalnie niskie stawki. Temperament oraz szczerość Magdy Gessler spowodowały, że zaufały jej miliony Polaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Restauratorka ujawniła smutną dla fanów wiadomość

Magda Gessler wzięła udział w swoim pierwszym wywiadzie na żywo poprzez Instagram. Gościła ją Agata Młynarska w swoim programie, który przeniosła do sieci. Królowa polskiej gastronomii wyjawiła, iż pomimo, że są nagrane odcinki z dużym zapasem i mogłyby zostać wyemitowane, to materiał‚ nie ujrzy na razie światła dziennego. Premierowe odcinki zostają zawieszone aż do odwołania. Decyzja może dziwić jednak prowadząca "Kuchenne rewolucje" wyjawiła dlaczego właśnie taka decyzja została podjęta i faktycznie wydaje się ona zupełnie uzasadniona.

Dzisiaj grzeje: 1. Z samego rana TVP przekazała druzgocące informacje. Nie żyje Pierwsza Dama Polonii

2. Czy można iść do sklepu po alkohol? Nowe obostrzenia. Policja wyjaśnia

Nie można było postąpić inaczej

"Kuchenne rewolucje" powrócą z nowym materiałem po zakończeniu epidemii koronawirusa. Magda Gessler powiedziała w wywiadzie dla Agaty Młynarskiej, że program pomaga właścicielom restauracji nie tylko poprzez wprowadzone zmiany oraz naprawę stanu lokalu, ale przede wszystkim dlatego, że gwarantuje przypływ nowych klientów. Występ w ogólnopolskiej telewizji stanowi świetną reklamę, a duża część klientów wybierała się do knajp z czystej ciekawości. W obecnej sytuacji restauratorka popiera akcję zostawania w domu i nie chce w żaden sposób zachęcać ludzi do łamania zasad kwarantanny. Widzowie TVN będą mogli oglądać powtórki najbardziej popularnych odcinków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ma 104 lata i pokonał koronawirusa. Najstarsza osoba, która tego dokonała
  2. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie
  3. Liczba zakażeń przebiła kolejny tysiąc, wzrasta bilans ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne wiadomości
  4. Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa. Niemowlęcia nie udało się uratować
  5. Cała się trzęsła i miała dreszcze. Anna Mucha nie wytrzymała, popłakała się na oczach milionów widzów
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News