Kuba Wojewódzki: sensacyjne zarobki gwiazdora TVN

Kuba Wojewódzki: sensacyjne zarobki gwiazdora TVN Źródło: youtube.com/tvnpl

Kuba Wojewódzki jest niekwestionowanym królem TVN. Taki status niesie ze sobą nie tylko wielki prestiż, ale także bajońskie zarobki. Działania gwiazdora na kilku frontach przynoszą zyski, które dla niejednego Kowalskiego są trudne do wyobrażenia.

Kuba Wojewódzki bardzo długie lata ciężko pracował na to, aby znaleźć się na samym szczycie. Prezenter nigdy nie bał się chwalić tym, że bardzo sobie ceni życie w przepychu. Mogą o tym świadczyć chociażby luksusowe samochody, które zmienia jak rękawiczki. Obecnie Kuba Wojewódzki zarabia tak dużo, że może sobie pozwolić na spędzanie większości swojego czasu nad Polskim morzem. Ile w takim razie zarabia gwiazdor "żółto-niebieskiego" nadawcy?

Kuba Wojewódzki zarabia krocie

Dziennikarz od kilkunastu lat jest gospodarzem swojego talk show, z którym podróżował po różnych stacjach. Pomimo upływu lat osobowość prowadzącego i ciekawe rozmowy z gośćmi nadal przyciągają przed telewizory wielomilionową publiczność. Oczywiście wysoka oglądalność ma przełożenie na pensję Kuby Wojewódzkiego. Super Express ujawnił, że comiesięczny przelew od TVN opiewa na 180 tysięcy złotych. Ostatnimi czasy postanowił poczynić bardzo odważny rachunek sumienia, czego rezultatem stała się autobiograficzna książka. "Nieautoryzowana biografia" stała się z miejsca jedną z najgorętszych pozycji na polskim rynku wydawniczym. W rezultacie, budżet Wojewódzkiego został zasilony kwotą przekraczającą pół miliona złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kuba Wojewódzki kiedyś bardzo mocno szydził ze swoich kolegów i koleżanek po fachu, którzy decydowali się występować w reklamach. Jego niechęć do użyczania swojego wizerunku zakończyła się w momencie, kiedy pojawiła się propozycja ze strony Play. Dzięki tej pierwszej w życiu kampanii reklamowej wzbogacił się o nieprawdopodobne 2,5 miliona złotych. - Pamiętasz słynne z „Va Banku” Julka Machulskiego: „Dlaczego pan napadał na bank? – Bo były tam pieniądze”. Dlaczego pan robi reklamę? Ja nigdy tego nie ukrywałem: dostałem za pierwszą swoją reklamę 2,5 mln zł, za jeden rok. I powiem szczerze: pokaż mi cwaniaka z naszej branży, który kiedy przyjdzie do ciebie klient i powie: „Trzy filmy, cały rok, 2,5 mln zł”, powie: „Nie, ja mam zasady”. Pokaż mi - powiedział w wywiadzie z Marcinem Prokopem. W tym momencie na liście reklamodawców współpracujących z Kubą Wojewódzkim znajdują się takie marki jak Helena, Huawei, Vitkac i New Balance. Nie wiadomo jednak, ile zarabia na współpracy z nimi. Pewne jest za to, że za jeden post sponsorowany na Instagramie może zażyczyć sobie nawet 30 tysięcy złotych.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Fani dostaną ATAKU SERCA! Omenaa Mensah to RODZINA najważniejsze osoby w kraju
  2. Ujawniono, jak i gdzie mieszka NAJPIĘKNIEJSZA W HISTORII polska aktorka. Pospadacie z krzeseł
  3. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę 
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło 
  5. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Super Express Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu