Ale wstyd! Kuba Wojewódzki zapadnie się pod ziemię

Ale wstyd! Kuba Wojewódzki zapadnie się pod ziemię

Kuba Wojewódzki ma powody do wstydu? Okazuje się, że przed laty kontrowersyjny dziennikarz skreślił jedną z piosenkarek, która dzisiaj jest prawdziwą gwiazdą show-biznesu. Czy po latach żałuje swojej decyzji?

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Dziennikarz, który właśnie jest w trakcie promocji swojej książki, zatytułowanej "Nieautoryzowana autobiografia", przed laty popełnił błąd, który dopiero teraz wychodzi na światło dzienne. W jednym z programów, w którym celebryta był jurorem, dokonał oceny, która po dziś musi spędzać mu sen z powiek.

Kuba Wojewódzki - niesamowita pomyłka w popularnym programie muzycznym

Z dziennikarstwem muzycznym samozwańczy "król TVN" związany jest zasadniczo od początków swojej kariery. Na początku lat 90. gwiazdor telewizji współpracował z takimi zespołami jak Kult, T. Love, czy Oddział Zamknięty, a także przewodził festiwalowi muzyki rockowej w Jarocinie. Dzięki swojemu obeznaniu mężczyzna dostał propozycję wystąpienia w roli jurora w programach Idol, a potem Mam Talent i X-Factor. Ostatni z tych programów był tym, w którym Wojewódzki dopuścił się jednej z największych pomyłek w swoim życiu. Okazuje się, że słynny dziennikarz nie poznał się na talencie piosenkarki Cleo, która dzisiaj jest prawdziwym objawieniem polskiej sceny muzycznej.

Cleo nie spodobała się Wojewódzkiemu

W programie, w którym rozkwitał talent między innymi Michała Szpaka, nie brakowało wielu zdolnych wykonawców, a samo jury często musiało się głowić, kogo wziąć do programu. Zespół znawców składający się z Wojewódzkiego, Tatiany Okupnik i Czesława Mozila popełnił straszliwy błąd nie dostrzegając talentu Cleo, która chciała zadebiutować właśnie w show TVN. Pomimo wielkich starań, piękna wokalistka nie zdołała przekonać swoją osobą gwiazd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kuba Wojewódzki stwierdził, że wokalistka kompletnie nie nadaje się do śpiewania muzyki pop i powinna spróbować swoich sił w jazzie. Ta opinia była z resztą podtrzymywana przez Tatianę Okupnik, która zgodziła się ze swoim kolegą z jury. Czesław Mozil w ogóle nie był zadowolony w występu wokalistki, zarzucając jej słaby start. Nieprzejednany w swojej krytyce skład ekspertów pokazał gwieździe trzy razy nie, czym przypieczętował koniec przygody Cleo z programem stacji. Z perspektywy czasu, okazało się jednak, że piosenkarka nie dość, że zrobiła dużą karierę, to jeszcze przyćmiła skład sędziowski, który mówiąc delikatnie, nie byłby najlepszy w jasnowidzeniu.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Fani "M jak Miłość" w rozpaczy. Anna Mucha ma dla nich tragiczne wieści...
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Edyta Górniak trafiła do szpitala!
  4. Gwiazdor TVP przeżył prawdziwy koszmar. Depresja prawie doprowadziła go do samobójstwa
  5. BARDZO kontrowersyjne zdjęcie Oliwii Bieniuk w sieci. „Kto wypina…”
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News