wojewódzki
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 3 Grudnia 2018

Kuba Wojewódzki: Wiek to jego największy sekret! Ujawniamy

Kuba Wojewódzki wiek. Data urodzenia dziennikarza, pomimo tego, że jest ogólnodostępną informacją, stała się przedmiotem dyskusji wśród polskich obserwatorów show-biznesu. Czy dziennikarz skrywał tajemnicę dotyczącą daty własnego urodzenia?

Kuba Wojewódzki wiek - taka fraza jest bardzo często poszukiwana przez polskich internautów w wyszukiwarce Google. Fani prowadzącego zastanawiają się, ile właściwie ma lat ich ulubiony gwiazdor telewizji TVN. Pomimo tego, że dziennikarz nigdy nie ukrywał swojej daty urodzenia, w mediach pojawiło się wiele plotek, jakoby gwiazdor miał zaniżać swój prawdziwy wiek. Dotarliśmy do informacji, które raz na zawsze ukrócą spekulację.

Kuba Wojewódzki wiek

Dziennikarz i gwiazdor telewizji TVN miał urodzić się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Jest synem prokuratora Bogusława Wojewódzkiego oraz gospodyni domowej Marii Wojewódzkiej. Oprócz rodziców ma także rodzeństwo Dorotę i Elżbietę. W trakcie swojej młodości uczęszczał do warszawskiego liceum imienia Tadeusza Czackiego, a także próbował studiować dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Tego kierunku jednak nie zakończył. Czemu więc, pomimo tego, że całość życiorysu Wojewódzkiego od najmłodszych lat jest udokumentowana dosyć dobrze, to nadal występują wątpliwości co do jego daty urodzenia? Wszystko przez urodę mężczyzny, jak też nietuzinkowe podejście do "starzenia się".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej

Ile lat ma Kuba Wojewódzki

Według oficjalnych danych, w tym roku mężczyzna świętował 55 urodziny. Jak sam wyznaje, przez swój oryginalny charakter wielokrotnie spotykał się z hejtem i opiniami, które zaprzeczały wiarygodność jego wieku. W wywiadzie z Party, Wojewódzki przedstawił swoją teorię, czemu ludzie cały czas zaprzeczają jego rubryczce urodzenia: - Pierwszy raz o tym, że jestem za stary, usłyszałem od producentów programu „Halo!gramy” w Polsacie. A byłem przed trzydziestką. Następnie swoją starością opanowałem ten show na kilka lat. Potem ten sam wyrok padł od dyrektora telewizyjnej Jedynki, ale o nim krążyły pogłoski, że interesuje go tylko kadra „Roweru Błażeja”. A ja miałem koło trzydziestki i dupę zorientowaną na inne zadania. Dziś słyszę to codziennie. Za stary na telewizję, na takie ciuchy, na taką dziewczynę, na taki wygląd, na takie zachowanie, za stary na wszystko, za wszystko. Młodzież mnie nie chce, bo w sposób straszny przypominam im, że w wielu przypadkach są starsi ode mnie. Bo ton tej dyskusji nadają właśnie oni, bezkompromisowe dzieci internetu. Matki i ojcowie współczesnego hejtu, nienawidzący każdego, kto się urodził przed nimi. Zawsze będę powtarzał i do znudzenia przypominał słowa, które wytyczyły moją ponad półwieczną obecność tu i teraz. Jestem zbyt młody, aby być stary - powiedział dziennikarz stacji TVN.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Nigdy byście o tym nie pomyśleli
  2. Kim z zawodu jest Magda Gessler? Jest nie tylko restauratorką!
  3. Ile nie żyje Anna Przybylska? Nie ma jej z nami już tyle lat
  4. Gdzie mieszka Tadeusz Rydzyk? Będziecie w szoku
  5. Katastrofa smoleńska przyczyny. Co tak naprawdę stało się w Smoleńsku?
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News