Gdzie Wojewódzki będzie szumiał w Sylwestra? Gwiazdor wzbudził skrajne emocje

Gdzie Wojewódzki będzie szumiał w Sylwestra? Gwiazdor wzbudził skrajne emocje

Kuba Wojewódzki Sylwestra spędza zagranicą. Jak przystało na gwiazdę, pochwalił się spędzaniem wolnego czasu w Ameryce Środkowej. Swoim ostatnim wpisem wzbudził skrajne emocje.

Kuba Wojewódzki rozstał się z Renatą Kaczoruk w aferze skandalu. Chociaż o jego życiu prywatnym mówi się dużo, trudno wskazać, czy nowa partnerka - szumnie ogłoszona przez Internet tą jedyną - rzeczywiście nią jest. Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z wakacji, a komentarze pokazują, jak skrajne emocje ostatnio wzbudza wśród sympatyków.

Gdzie Kuba Wojewódzki spędza Sylwestra? To zdjęcie wszystko wyjaśnia

Na Instagramie gwiazdora TVN pojawiło się zdjęcie z Ameryki Środkowej. Kuba postanowił przelecieć się helikopterem nad Kanałem Panamskim. Później wstawił zdjęcie z piękną kobietą sugerujące, że ta jest jego nową partnerką. - A może by tak rzucić wszystko i tutaj założyć rodzinę? - napisał pod zdjęciem w mediach społecznościowych. Przez kilka ostatnich dni jego media społecznościowe zasypywane są relacjami z podróży. W nich pokazuje uroki kraju, a także podkreśla, że świetnie się bawi. Jego Sylwester, z daleka od Polski, zapowiada się bajecznie. Ostatnie publikacje wzbudzają jednak skrajne emocje jego fanów. Ci w komentarzach krytykują różnice wieku z jego partnerką, a także piszą o jego autobiografii, która zdecydowanie uderzyła w wiele postaci polskiego show-biznesu. - Jeśli mężczyzna po 50-tce nie założył rodziny to marne szanse żeby ją założy. Nie każdy jest do tego stworzony - napisał jeden z internautów. - Kobieta dla kasy nawet z 60-latkiem się prześpi. Ciekawe czego wigilię obchodzą tacy lewicowi emeryci i życzenia na jakie święta składają. Żenada - pojawiło się dalej. - Zawsze miałeś górnolotne idee - komentuje ironicznie użytkownik Instagrama. - Warto pisać książki, są z tego pieniądze - pisze mężczyzna pod zdjęciem. - Dziwnie się z panem dzieje. Mimo wszystko, najlepszego w święta i Nowy Rok - odpowiada w komentarzu kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Trochę za dużo jak dla mnie przygód jednej z pańskich kończyn, ale to się sprzedaje, więc rozumiem. Chyba bardziej przecierpiałam listę pańskich aut, niż byłych kochanek, ale wystarczy, że każda kupi książkę, by sprawdzić, czy się w niej znalazła i jest na kolejne auto - ocenia książkę kobieta, zwracając uwagę na kulisy życia Kuby, które opisał w swojej książce. Okazuje się, że nawet przebywając zagranicą Kuba Wojewódzki wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Mężczyzna wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Jak wynika z jego relacji - Nowy Rok spędzi w Panamie. Nie wiadomo jednak, czy towarzyszy mu nowa miłość. Kuba Wojewódzki Instagram/Kuba WojewódzkiZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktor seriali TVN przeżywa dramat. Synek umarł mu na rękach
  2. Koszmarna tragedia znienawidzonej gwiazdy TVN. Straciła dziecko
  3. Gwiazdor TVN rozsierdził katolików! "Bierze sobie z religii tylko to, co mu pasuje"
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News