Nigdy mu tego nie zapomną! Największe skandale Kuby Wojewódzkiego w 2018 roku
Anna Maria Guziewska - 31 Grudnia 2018

Nigdy mu tego nie zapomną! Największe skandale Kuby Wojewódzkiego w 2018 roku

Kuba Wojewódzki w minionym roku opublikował swoją biografię. Gwiazdor TVN naraził się tym samym wielu polskim gwiazdom. Celebrytki, z którymi był w bliskich relacjach, dementują wspomnienia dziennikarza. Skandal trwa.

Kuba Wojewódzki w 2018 roku postanowił wydać swoją autobiografię. Jej premiera okazała się głośnym skandalem. W książce ujawnił kulisy relacji z wieloma polskimi celebrytkami, które nie przypominają sobie, ażeby wchodziły w zażyłości z gwiazdorem TVN.

Co w 2018 roku zrobił Kuba Wojewódzki? Głośna premiera i szereg skandali

W książce "Kuba Wojewódzki - biografia nieautoryzowana" postanowił powspominać. Oberwało się Michałowi Figurskiemu, który był przez wiele lat współpracownikiem gwiazdora na antenie popularnego radia. Dziennikarz wspomniał także Agnieszkę Kaczorowską, Martę Żmudę-Trzebiatowską, czy Anię Przybylską. Medialny związek z Renatą Koczoruk rozpadł się z dnia na dzień. Piękna modelka dzięki relacji z Kubą wypłynęła, a później została szybko skreślona przez widzów TVN. Jak ustaliły tabloidy Kuba ma wizerunek seksisty, a Renata wolała założyć zdrową rodzinę. Myślała, że mężczyzna dla niej się zmieni. Po pięciu latach postanowili pójść w inne strony.

Nowa kobieta Kuby. Czy to blef?

Jak przystało na gwiazdę, Kuba dzieli się swoim życiem prywatnym głównie w mediach społecznościowych. To właśnie tam możemy najczęściej zobaczyć, czym aktualnie się zajmuje. Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok spędza w Ameryce Środkowej, co na bieżąco przedstawia na Instagramie. Tam też pojawiło się zdjęcie z piękną kobietą, które opatrzył dość tajemniczym podpisem. Fani zaczęli spekulować, że łamacz serc, w końcu postanowił się ustatkować. Okazuje się, że był to kolejny blef, który miał przyciągnąć audytorium. W swojej autobiografii 55-latek postanowił podkreślić, co myśli o swojej rodzinie i ewentualnych przyszłych wyborach. Podkreślił, że bardzo chciałby się doczekać potomka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
- Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka - napisał w swojej książce. Gwiazdor TVN odniósł się także do spekulacji na temat jego rozstań i powrotów. Rzeczywiście tych w życiu przeżył wiele. - Myślę, że mam parę kandydatek na potencjalne matki. Facet, który co jakiś czas rozstaje się z partnerkami, właściwie za każdym razem zaczyna swoje życie na nowo. Odkrywa, obrywa i przechodzi przez różne etapy. Historycznie, nie linearnie. Najpierw jest etap upadku Rzymu, potem jest okres Bachusowy, czyli absolutne pomieszanie zła z poplątaniem hedonizmu, następnie etap orgiastyczny, aż w końcu znowu etap romantyczny. Ja właśnie wchodzę w etap romantyczny - napisał w biografii, która ukazała się w 2018 roku. Chociaż jego wizerunek wciąż ma za zadanie szokować innych, okazuje się, że 2018 roku wyjątkowo często pojawiał się w mediach. Skandalista jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.Kuba Wojewódzki Instagram/Kuba WojewódzkiZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani oniemieli. Nieoficjalne, szokujące doniesienia o ojcostwie dziecka największej gwiazdy TVN
  2. Przerażająca operacja mózgu uwielbianej gwiazdy TVN. To zdjęcie rozrywa serce
  3. Dziennikarz TVN ujawnia przerażające informacje. Cała Polska zaniemówiła
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News