Kuba Wojewódzki już kilka lat temu został okrzyknięty królem stacji TVN. Dziennikarz bez wątpienia jest bowiem jedną z największych gwiazd telewizji, która swoją markę osobistą budowała długą, sumienną pracą. Chociaż każdy jego krok śledzą dziesiątki fotoreporterów, tych kilku faktów z życia celebryty na pewno jednak nie znaliście.

Chociaż Wojewódzki wydaje się być stworzony do pracy dziennikarza, gwiazdor nie zawsze się tym zajmował. W młodości dorabiał bowiem jako… konserwator terenów zielonych na Powązkach. Przez jakiś czas pracował także na budowie.

Tajemnice gwiazdora TVN

Największą pasją celebryty okazała się muzyka. Przez lata grał bowiem na perkusji. Dołączył także do różnych zespołów, dzięki czemu fani mogli go oglądać na scenie.

Wojewódzki przeszedł bardzo trudną drogę, aby zostać niezwykle bezpośrednim, szczerym i odważnym dziennikarzem. Jak sam przyznaje, w dzieciństwie był bardzo nieśmiały, co utrudniało mu nawet najbardziej proste i rutynowe czynności.

– W pierwszej klasie podstawówki bałem się podnieść rękę i poprosić o szansę skorzystania z toalety – wyjawił dziennikarz w jednym z wywiadów z przekornym uśmiechem.

Zaskakujący fakt z życia prywatnego

Chociaż niewiele osób dziś o tym pamięta, pierwszą, najgłośniejszą miłością Wojewódzkiego okazała się Anna Mucha. Para spotykała się przez cztery lata, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Obecnie, pomimo plotek o rozpadzie związku, dziennikarz ma być wciąż zakochany w znanej z „Tańca z gwiazdami” modelce, Renacie Kaczoruk.

ZOBACZ TAKŻE: 15-letnia córka Przybylskiej z chłopakiem i dzieckiem. Po sieci krąży zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie Kory z synem podbija sieć! Nigdy byście jej nie poznali

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Taniec z gwiazdami
Fot. Instagram.com/Kuba Wojewódzki
Wojewódzki pokazał wstydliwe zdjęcie
Fot. Instagram/Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Fot. Instagram/Kuba Wojewódzki

Czy jesteś fanem programu Kuby Wojewódzkiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]


Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole