Barbara Kurdej - Szatan odniosła się do słów Wojewódzkiego. Została brutalnie zaatakowana

Barbara Kurdej - Szatan odniosła się do słów Wojewódzkiego. Została brutalnie zaatakowana Źródło: youtube.com/tvnpl

Kuba Wojewódzki jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Jego ostatni wpis w mediach społecznościowych wywołał duże oburzenie. Wśród komentujących była również inna znana celebrytka.

Kuba Wojewódzki nie boi się podejmować tematów kontrowersyjnych, nawet jeśli wiąże z późniejszą burzą medialną wokół jego nazwiska. Celebryta oburza część społeczeństwa również samym swoich zachowaniem. Jego najnowszy wpis na Instagramie wzbudził kolejną falę negatywnych emocji, a w lawinie komentarzy znalazł się również jeden autorstwa innej znanej postaci polskiego show-biznesu.

Niedawno na Instagramie samozwańczego "króla TVN" pojawiło się zdjęcie jego samego w dość jednoznacznej pozycji i bananem w ustach. Opatrzone było szokującym wpisem. Zareagowała na niego masa internautów, wśród których była Barbara Kurdej-Szatan. Jej post również spotkał się z chłodnym przyjęciem.

Kuba Wojewódzki znów szokuje w Internecie. Mocna reakcja internautów

Celebryta znany z TVN, opublikowane przez siebie zdjęcie z bananem opatrzył treścią, która natychmiast została uznana za przekroczenie pewnych granic wiedzy i dobrego smaku.

- Sztuka została wymyślona właśnie po to, aby naruszać granice, eksperymentować, budzić. Grzeczna sztuka staje się kiczem. Dworskim popierdywaniem - napisał samozwańczy "król TVN" na Instagramie.

Internauci bardzo szybko wykazali skrajny brak elementarnej wiedzy celebryty, a także manipulację, kryjącą się za tymi słowami. Jednakże znalazł on również kilka głosów poparcia - wśród nich był wpis autorstwa Barbary Kurdej Szatan, która ograniczyła się jedynie do kilku uśmiechniętych emotikonów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ty się głupia pindo nie odzywaj już. Fałszywa do granic - odpisał ktoś, odnosząc się do słów celebrytki znanej głównie z reklam sieci "Play".

- Od kiedy cyrk i kabaret, połączony z domem publicznym jest sztuką? Aaa, wróć, jest dla tychże "ekspretów", którzy za sztukę brali bohomazy szympansicy za "dzieła" młodego malarza Pierre'a Brassua - napisał internauta na Instagramie.

Wiele osób zwróciło uwagę, że pojęcie sztuki przedstawione przez Kubę Wojewódzkiego jest raczej typową awangardą. Jak się okazało, próba zwrócenia uwagi na konflikt wokół Muzeum Narodowego i decyzji w sprawie usunięcia kontrowersyjnej sztuki ze ścian, tym razem stał się powodem do kolejnej fali niepochlebnych komentarzy w stronę nie tylko Wojewódzkiego, ale i Kurdej-Szatan.

(źródło: Instagram/Kuba Wojewódzki)

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
  2. Małgorzata Kożuchowska jak księżna Diana! Gwiazda w koronie wygląda jak księżniczka
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News