Kuba Wojewódzki otwiera własną restauracje. Mamy jej zdjęcia

Kuba Wojewódzki otwiera własną restauracje. Mamy jej zdjęcia Źródło: fot. printscreen/YouTube/TVN.pl

Kuba Wojewódzki znów zaskakuje swoich fanów. Kontrowersyjny dziennikarz postanowił spróbować szczęścia w zupełnie innej branży. Postawił na gastronomię i dziś chwali się swoją pierwszą restauracją.

Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać swoich wielbicieli. Tym razem nie chodzi jednak o kontrowersyjne pytania do gości czy nowe, pikantne szczegóły na temat jego życia prywatnego. Znany dziennikarz TVN postanowił spróbować szczęścia w zupełnie innej branży niż publicystyka telewizyjna. Ku zdziwieniu wielu osób jego wybór padł na gastronomię.

Co Kuba Wojewódzki ma wspólnego z gotowaniem? Od dzisiaj odpowiedź jest już powszechnie znana. Słynny prezenter jest właścicielem restauracji. Śmiało można powiedzieć, że jest ona - podobnie jak pomysłodawca - niebanalnym lokalem. Nazywa się "Niewinni czarodzieje" i znajduje się w samym sercu Warszawy.

Kuba Wojewódzki otwiera swoją restaurację - to z pewnością będzie hit!

Wojewódzki poinformował o swoim sukcesie w mediach społecznościowych:

- Uwaga! Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w Warszawie w Elektrowni Powiśle. 2/3 restauracja, 1/3 klub. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z "Casablanca" - napisał na swoim profilu na Instagramie, gdzie podzielił się z fanami zdjęciami nowego lokalu.

Fani nie mogą się doczekać szczegółów i zasypali prezentera gradem pytań. Są ciekawi, jaka kuchnia będzie tam serwowana i jaka muzyka będzie towarzyszyć gościom restauracji. Kuba Wojewódzki nie zdradza na razie innych szczegółów, ale można się spodziewać, że jego restauracja będzie nowym warszawskim hitem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Znany dziennikarz poszedł w ślady Borysa Szyca i też ma swoją knajpę. Jak poradzi sobie kulinarnie?

Kuba Wojewódzki nie jest pierwszą sławną osobą, która zdecydowała się na taki krok. Coraz więcej gwiazd otwiera własne lokale gastronomiczne, w których nawiązują do swoich kulinarnych preferencji. Przykładem może być knajpka należąca do Marka Kondrata, gdzie można skosztować doskonałego wina lub lokal dziennikarza Piotra Najsztuba pod nazwą "Przegryź". Mieszkańcy Mokotowa mogą z kolei odwiedzać restaurację "Akademia", której właścicielem jest Borysz Szyc.

Doniesienia o nowej inicjatywie Kuby Wojewódzkiego bardzo szybko obiegły media społecznościowe. Należy spodziewać się, że lokal nie będzie narzekał na małą frekwencję. Wiele osób już zapowiedziało swoją wizytę w "Niewinnych czarodziejach" Kuby Wojewódzkiego. A jak kulinarnie poradzi sobie popularny dziennikarz? O tym będzie można przekonać się już wkrótce.

Tak wygląda budynek restauracji Kuby Wojewódzkiego oraz jej szyld:

printscreen/Instagram/Kuba Wojewódzki

fot. printscreen/Instagram/Kuba Wojewódzki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Szalone promocje, hitowe premiery, wyjątkowe produkty. Rossmann nie zwalnia tempa
  4. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora
  5. Tomasz Kammel cierpi katusze dla Barbary Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia
Źródło: O2

Następny artykuł