wojewódzki
Fot. YouTube/ Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
Mikołaj Pilecki - 4 Grudnia 2018

Kuba Wojewódzki w końcu się przyznał. Gwiazdor TVN zostanie ojcem

Kuba Wojewódzki zrobił karierę w telewizji dzięki swojej krzykliwości, która dała mu siłę przebicia i charakterowi, który trudno podrobić. Dziennikarz, który uwielbia zaznaczać, że nie warto studiować dziennikarstwa, od lat nosi tytuł "Króla TVN", ale stałych królowych w jego życiu brak. Niedawno przyznał się jednak, że chciałby mieć dziedzica albo dziedziczkę.

Kuba Wojewódzki w show-biznesie pracował na długo, zanim stał się stałym bywalcem telewizyjnego studia. Gwiazdor pracował przy produkcji wielu kultowych dla polskiej muzyki lat 90. albumów i teledysków. Celebryta karierę telewizyjną rozpoczął od pracy w TVP, następnie przeniósł się do Polsatu, gdzie zaczyna się historia talk-show sygnowanego jego nazwiskiem, a od 2006 roku po dziś dzień produkuje go i emituje Telewizja TVN. Niewiele wskazuje, by Wojewódzki kiedykolwiek wyniósł się ze stacji z ul. Wiertniczej w Warszawie. Przez dekady w show-biznesie w życiu Kuby Wojewódzkiego wiele się zmieniło. Można powiedzieć, że jego temperament delikatnie zelżał, a także obudziła się w nim chęć zostania ojcem.

Kuba Wojewódzki o swoim życiu

Popularny celebryta jest jednym z tych gwiazdorów, którzy u boku jednej kobiety nie wytrzymują długo. Może być też tak, że to one nie wytrzymują z nim, ale z racji niezwykłej dbałości Wojewódzkiego o względną prywatność w zasadzie ciężko to stwierdzić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Rąbka tajemnicy uchyliła niedawno wydana autobiografia dziennikarza, w której zawarto naprawdę sporo smaczków z jego życia i kariery. Sporo przeczytać można w niej o kobietach, z którymi dzielił życie oraz o planach ma przyszłość, które gwiazdor nadal tworzy. - Mam 55 lat i doszedłem do punktu, w którym patrzę na dwa sportowe samochody w moim garażu i szczerze mówiąc, chcę ich, ale ich nie potrzebuję. To kopernikański przewrót w moim życiu. Czuję spokój - mówi na łamach książki Wojewódzki.

Wojewódzki chciałby zostać ojcem

Na łamach niezwykle osobistej autobiografii Kuba Wojewódzki zdradził również, przez co przechodzi mężczyzna często zmieniający partnerki. Stwierdził dodatkowo, że w związkach z młodszymi kobietami często odgrywał dla nich rolę ojca. - Bo miałem parę takich przypadków. Myślę, że one się do mnie garną, bo szukają ojca. Nawet Ania Przybylska powiedziała mi kiedyś, że przyjaźń ze mną też w dużej mierze na tym się opierała. Może to jakiś klucz do zrozumienia różnych moich porażek, ale nie chciałbym tego rozwijać. Ciężko mi ciągle serio wejść w rolę ojca. Nawet takiego - zdradził celebryta. Co ciekawe Wojewódzki chciałby zostać ojcem, ale biologicznym. Choć nie ma jeszcze wybranki, której powierzyłby trudną misję przyniesienia mu na świat potomstwa, ciągle myśli o tym, że musi w końcu ją znaleźć. - Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka. Myślę, że mam parę kandydatek na potencjalne matki. Facet, który co jakiś czas rozstaje się z partnerkami, właściwie za każdym razem zaczyna swoje życie na nowo. Odkrywa, obrywa i przechodzi przez różne etapy. Historycznie, nie linearnie. Najpierw jest etap upadku Rzymu, potem jest okres Bachusowy, czyli absolutne pomieszanie zła z poplątaniem hedonizmu, następnie etap orgiastyczny, aż w końcu znowu etap romantyczny. Ja właśnie wchodzę w etap romantyczny - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszne informacje mediów o gwieździe TVN. Wróciła do picia, straciła kontrolę
  2. Ilu mężów miała Maryla Rodowicz? Wszystko na ten temat
  3. Robert Janowski skierował bardzo ważne słowa do Polaków! Fani we łzach
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
ZAMIANA
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News