Kuba Wojewódzki przekroczył granice? Zaglądanie do biustu rozwścieczyło fanów

Kuba Wojewódzki przekroczył granice? Zaglądanie do biustu rozwścieczyło fanów Źródło: instagram/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki znany jest nie tylko ze swojego programu. Celebrytę cechuje w głównej mierze niestałość w uczuciach oraz kontrowersyjność. Nie ma on najmniejszego problemu, by do swoich gości wystosować bardzo bezpośrednie komentarze. Często zdarza mu się również zadrwić z jednego z uczestników show. Choć wydawać by się mogło, że Wojewódzki nie jest wstanie niczym już zaskoczyć, internautom znów opadły szczęki.

Mimo że niedaleko mu do sześćdziesiątki, zdaje się nie wyrastać z młodzieńczych nawyków. Wojewódzki nieustannie zaskakuje. Szokować może nie tylko jego niestałość w uczuciach, ale sposób bycia. Celebryta uwielbia się bawić. Nie stroni od kontrowersji nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. W swoim show stawia na bezpośredniość. Niekiedy zdarza mu się również zadrwić z występujących na jego kanapie gości. Na swoim Instagramie postanowił zapowiedzieć najnowszy odcinek programu. Posypały się niemiłe komentarze. 

Kontrowersja towarzyszy mu od zawsze 

Kubie Wojewódzkiemu nieustannie towarzyszy kontrowersja. Mężczyzna jest bardzo bezpośredni w swoich wypowiedziach. Stara się, by każdy odcinek jego telewizyjnego show był ciekawy. Niekiedy celebryta dopuszcza się co najmniej niestosownych kroków, by na dłużej zaistnieć na pierwszych stronach portali plotkarskich. Osobiste pytania, czy zgryźliwe komentarze to nieodzowne elementy każdego odcinka programu. 

Przed emisją programy, przez cały tydzień produkcja prezentuje krótkie urywki z tego, co czeka telewidzów podczas najnowszego wywiadu. Wojewódzki stara się również reklamować swoje odcinki na Instagramie. Zamieszcza krótki filmik bądź zdjęcie, najczęściej z osobą, która zagości na jego kanapie.

Tym razem nie było inaczej. Celebryta postanowił opublikować dość kontrowersyjną fotografię, która miała stanowić reklamę dla jego najnowszego odcinka. W sieci delikatnie zawrzało. Nie obyło się bez komentarzy internautów, którzy dosadnie starali się pokazać Wojewódzkiemu, że tym przesadził.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kuba Wojewódzki zrobił jeden krok za daleko?  

55-latek na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, które zdradza, kto będzie jego nowym gościem w najbliższym odcinku programu. Fotografia jednak nie jest taka zwyczajna. Przedstawia celebrytę, który zagląda Joannie Jędrzejczyk w dekolt.

Choć kobieta na zdjęciu się uśmiecha, nie trudno jest się domyślić, że z pewnością poczuła się co najmniej niekomfortowo. Na reakcję ze strony obserwatorów nie trzeba było długo czekać. Pierwsze komentarze pojawiły się niemalże od razu. Internautom nie do końca spodobało się to, co zadziało się na zdjęciu. Jeden z komentujących nie szczędził w słowach - "Aż się prosi o w**erdol" - czytamy. 

Choć większość komentarzy napisane jest w sposób żartobliwy, internauci informują celebrytę, że tym razem przekroczył granicę. Według niektórych takie zachowanie nie było wcale spowodowane charakterem i stylem bycia Wojewódzkiego. Był to zabieg celowy dla zyskania rozgłosu i co za tym idzie większych korzyści finansowych. 

Czy tym razem 55-latek faktycznie przesadził i przynajmniej z uwagi na swój wiek, powinien wreszcie trochę dorosnąć? 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"
  4. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  5. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  6. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci

Źródło: INSTAGRAM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News