Wojewódzki ma kolejną dziewczynę? Do sieci trafiły zdjęcia z obłędną i dużo młodszą szatynką

Wojewódzki ma kolejną dziewczynę? Do sieci trafiły zdjęcia z obłędną i dużo młodszą szatynką Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Kuba Wojewódzki lubi od czasu do czasu zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio media zaczęły mówić o nim więcej, gdy pokazał się na meczu w towarzystwie pięknej i tajemniczej dziewczyny. Zaczęto zastanawiać się, kto znajduje się z nim na fotografii. Zagadka nie jest prosta do rozwiązania. Sam król TVN-u wyraźnie unika odpowiedzi.

Kuba Wojewódzki miał w swoim życiu wiele kobiet. Najgłośniej było jednak o jego związku z Anną Muchą, a także Renatą Kaczoruk. Jak dobrze wiemy - obie relacje nie przetrwały próby czasu. Czy w jego życiu pojawił się właśnie ktoś nowy? Internauci zaczęli zastanawiać się nad tym, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia króla TVN-u w towarzystwie młodej i pięknej dziewczyny, która towarzyszyła mu w podróży.

Kuba Wojewódzki na tajemniczym zdjęciu. Czy to nowa dziewczyna?

Król TVN-u na swoim Instagramie wrzucił fotkę, która z miejsca przykuła uwagę jego fanów. Choć dziennikarz bardzo często publikuje w swoich social mediach zdjęcia z pięknymi kobietami, to jednak to zdjęcie różniło się od zwykłych "selfie". Wojewódzki zdaje się dobrze przemyślał jak ma ono wyglądać, bowiem osoba, która znajduje się na fotce odwrócona jest tyłem do aparatu. Gdyby nie był to ktoś ważny dla Wojewódzkiego, ktoś, z kim łączy go coś więcej, to z pewnością pokazałby twarz dziewczyny - tak, jak w przypadku, gdy ostatnio zrobił sobie selfie z choćby Ewą Farną. Tymczasem nie dość, że nie znamy tożsamości jego towarzyszki, to gwiazda nawet nie wspomina o niej ani słowem w swoim opisie, choć przecież jest ona ważną, centralną częścią fotografii (swoją drogą zrealizowaną w Mediolanie).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie z tej przyczyny media zaczęły żywo interesować się jego życiem prywatnym. Wszyscy zastanawiają się czy gwiazdor rozpoczął nowy etap swojego życia i znalazł sobie dziewczynę. Po jego ostatnich związkach nie ma już przecież śladu, a więc czas najwyższy zrobić coś w tym kierunku.

 - Kim jest ta dziewczyna? Ona ma z 20 lat - brzmi komentarz zażenowanej użytkowniczki.

 - To twoja wnuczka? - śmieje się mężczyzna.

 - No pięknie, pięknie. Życzę szczęścia - czytamy.

Fot. Instagram / Kuba Wojewódzki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News