Kuba Wojewódzki jest gejem? Niedawno pojawiła się plotka, sugerująca, że gwiazdor TVN ma odmienną orientację od tej, którą deklaruje. On sam, podjął dyskusję i ironicznie zaczął komentować doniesienia. Teraz, temat postanowiła kontynuować Anja Rubik. Modelka dotkliwie zawstydziła showmana.

Kuba Wojewódzki zaprosił do studio swojego autorskiego programu Anję Rubik i Andrzeja Piasecznego. Modelka mówiła o swojej książce „SexedPL”, która niedawno pojawiła się na półkach księgarni. Kobieta opowiadała i w książce, i w studio o tym, jak ważna jest edukacja seksualna w Polsce.

Uważała, że w Polsce wciąż nie mówi się otwarcie o zabezpieczeniach, przyjemności i odpowiedzialności w łóżku. Kuba Wojewódzki postanowił ją zawstydzić zadając intymne pytania. Rubik zaskoczyła wszystkich swoimi odpowiedziami.

Anja Rubik twierdzi, że gwiazdor TVN jest gejem. Co Kuba Wojewódzki powiedział o swojej orientacji?

– Pierwszy pocałunek był w Paryżu i miałam 15 lat. Czekałam na tego rycerza – przyznała Rubik w rozmowie z showmanem.

Kuba Wojewódzki postanowił kontynuować temat i zapytał, kiedy po raz pierwszy… uprawiała seks.

– A ja się nie wstydzę. Miałam 17 albo 18 lat. To też było w Paryżu. (…) Wyjechałam z domu, kiedy miałam 16 lat (…), czułam taki ciężar odpowiedzialności i byłam rozsądna – odpowiedziała szczerze Anja.

Później, między dwojgiem wywiązała się dość kontrowersyjna wymiana zdań, która finalnie zasugerowała, że Kuba… jest homoseksualny.

– Miałem być dziewczynką. Tata podczas seksu myślał o innej kobiecie i urodziłem się chłopcem – powiedział Wojewódzki do swojego gościa.

– Ale rozumiem, że homoseksualnym? – ucięła Rubik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Osłupiony Wojewódzki starał się krótko uciąć dyskusję na temat jego orientacji. Wspomniał o stereotypach i przeszedł do kolejnego tematu.

Kobiety Wojewódzkiego

Mucha, Lesz, Sowińska, Kaczoruk – to tylko kilka kobiet, z którymi spotykał się showman TVN. Wiele z nich, po latach wyznaje, jaki był prywatnie. Niektóre z nich nazywają go Piotrusiem Panem, inne – karierowiczem. Okazuje się jednak, że wizerunek mężczyzny w mediach i prywatnie jest podobny – w obu sferach ma być równie skandaliczny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne wyznanie dziennikarza TVN. Nikt nie wiedział o jego koszmarze
  2. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  3. TVN zmiażdżył Polsat! Rozsmarowali ich po podłodze
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOrmf.fm

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl