Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego Źródło: screenshot/TVN

Kuba Wojewódzki nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w jego autorskim show na antenie TVN. Kobieta potrzebowała tylko jednego ciosu, by powalić rosłego mężczyznę na ziemię. Prowadzący i publiczność byli zaskoczeniem jej czynem.

Kuba Wojewódzki od wielu prowadzi swój talk-show, w którym nie raz dochodziło do bardzo szokujących czy kontrowersyjnych zachowań. Goście, jak i sam prowadzący, mają dużo swobody i mogą się zachowywać tak, jak mają ochotę.

Jakiś czas temu dla Magdy Gessler na przykład zostały przygotowane talerze, które mogła stłuc w razie potrzeby. Później restauratorka zdziwiła wszystkich swoim zmysłowym tańcem. To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku, było jednak szczególne. Jeszcze nigdy w trakcie show Kuby Wojewódzkiego kobieta nie pobiła mężczyzny.

Gość króla TVN dał się poznać od innej strony. Nic nie zapowiadało jej zachowania

Kuba Wojewódzki zaprosił do siebie wyjątkowego gościa. Na jego kanapie zasiadła Joanna Jędrzejczyk, pierwsza Polka w organizacji MMA. Sportsmenka ćwiczy także kick-boxing, boks oraz muai thay, a ostatnio pojawiła się w Big Brotherze, gdzie zrobiła z uczestnikami profesjonalny trening.

Dziennikarz zaczął rozmowę od nietypowego akcentu, czyli od operacji powiększenia piersi, jaką gwiazda sportu miała przejść. Joanna Jędrzejczyk nie dała się jednak zawstydzić ani zażenować i szczerze odpowiedziała, że teraz czuje się o wiele bardziej kobieco. Wydaje się jej, ze tak też postrzegają jej inni. 

Zawodniczka MMA opowiedziała także o pewnym spotkaniu, które na długo utkwiło jej w pamięci. Na jej drodze stanął Jean Claude Van Damme i, co ciekawe, rozpoznał w niej polską sportsmenkę. Zapytał ją o pobyt w Berlinie, przedstawił swoim rodzicom, pokazał zdjęcie psa oraz dał jej numer swojego telefonu. Najbardziej interesująca część spotkania miała dopiero nadejść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba Wojewódzki był zaskoczony czynem swojego gościa. Bez problemu powaliła mężczyznę

W pewnej chwili Kuba Wojewódzki poprosił Joannę Jędrzejczyk, by zaprezentowała jeden ze swoich ciosów. Gdy sportsmenka się zgodziła, dziennikarz wyłonił w widowni w studiu ochotnika, który miał odwagę zmierzyć się z kobietą. Zawodniczka MMA nie dała mu żadnej taryfy ulgowej - przybrała pozę i bez litości uderzyła mężczyznę w twarz.

Siła ciosu była na tyle mocna, że rosły ochotnik od razu przewrócił się na ziemię. Prowadzący, jak i reszta publiczności, byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności sportsmenki. Nikt nie spodziewał się, że wolontariusz zostanie znokautowany po pierwszym ciosie. Takiego popisu w wersji kobiecej jeszcze w show TVN nie było.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Magdą Gessler? Schudła tak bardzo, że wiszą na niej ubrania. Fani są zaniepokojeni
  2. Kim jest żona Romana Giertycha? Dostaniecie zawału, jak ją zobaczycie! jest zniewalająco PIĘKNA!
  3. Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Konieczna była operacja
  4. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  5. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?
  6. Martyniuk pojednał się z synem. W Wielkanoc przeżyją razem coś wyjątkowego

Źródło: TVN

Następny artykuł
TVN
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News