Kuba Wojewódzki przekazał, że został podwójnym ojcem. Wrzucił do sieci zdjęcie

Kuba Wojewódzki przekazał, że został podwójnym ojcem. Wrzucił do sieci zdjęcie Źródło: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki podzielił się z obserwującymi jego profil na Instagramie interesującym zdjęciem. Z komentarza, który mu towarzyszył, można wywnioskować, że "Król TVN" jest gotowy na zostanie ojcem.

Kuba Wojewódzki znany jest z wizerunku wiecznego nastolatka. Trampki, czapki z daszkiem i coraz to młodsze partnerki to jego znaki rozpoznawcze. Ostatnio miał zacząć się spotykać z 22-letnią studentką medycyny, choć gdzieś w tle wciąż przewija się jego wieloletnia historią z Anną Muchą. Tym razem zdjęcie, które gwiazdor wstawił na swój profil na Instagramie wskazuje, że istnieje szansa, że wkrótce spoważnieje. Niektórzy mówią, że to sugestia, że między nim a Anną Muchą znowu zakwitło uczucie.

Kuba Wojewódzki zachwala ojcostwo

Na zdjęciu widać Kubę Wojewódzkiego z dwójką dzieci. Co prawda twarzy maluchów są zasłonięte gazetami, ale zdaniem wielu wiadomo, że są to dzieci Anny Muchy, która w ten sposób dba o ich anonimowość. Fani mówią, że to pierwszy raz, gdy na profilu gwiazdora pojawiło się zdjęcie nie z kolejną, młodszą partnerką, ale z dziećmi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba Wojewódzki wydaje się zadowolony takim obrotem spraw. Już od pewnego czasu mówi się o tym, że mimo zadeklarowania uczucia do 22-letniej studentki medycyny, Wojewódzki powoli "zbiera się" do powrotu do miłości sprzed lat, Anny Muchy. To, że tym razem być może nie chodzi mu tylko o rozrywkę, sugeruje nowe zaangażowanie w jej życie rodzinne. Jak sam stwierdził, został podwójnym ojcem. 

- Od momentu w którym nagle zostałem podwójnym ojcem moje życie nabrało przyspieszenia... Właśnie tankujemy - napisał pod zdjęciem. 

Prezenter TVN zawsze stronił od wielkich słów i planów na przyszłość

Wojewódzki zawsze chwalił się swoim przyjemnym trybem życia i tym, że ma duszę małego chłopca. Nie w głowie było mu planowanie przyszłości czy poważne związki. To, co dzieje się z nim ostatnio, może wskazywać na to, że 56-letni gwiazdor jest nieco zmęczony tym, co dzieje się obecnie w jego życiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

O ile szanse na to, że Wojewódzki osobiście zakosztuje ojcostwa na razie nie wydają się zbyt duże, wszystkie znaki zdaniem wielu mówią, że młody duch nieco go opuścił i że może wkrótce zapragnąć stabilizacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: rmf fm

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News