Kuba Wojewódzki szczery jak nigdy do tej pory. Pokazał, co robił przez ponad 20 lat

Kuba Wojewódzki szczery jak nigdy do tej pory. Pokazał, co robił przez ponad 20 lat Źródło: screen shot z youtube.com/tvnpl

Kuba Wojewódzki rzadko zwierza się komukolwiek ze swojego życia. Prywatne sprawy od lat ukrywa w tajemnicy, nic więc dziwnego, że media zareagowały tak żywo na jego ostatnią deklarację. Na Instagramie dziennikarza dosłownie zawrzało po wyznaniu, które opublikował.

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia najpopularniejszy dziennikarz w Polsce, a zarazem jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. Mimo tego faktu, niewiele wciąż wiadomo o jego prywatnym życiu. W Internecie krąży mnóstwo plotek dotyczących ukrywanych sekretów samozwańczego "króla TVN", jak choćby tej dotyczącej jego orientacji seksualnej, jednak nic nigdy nie zostało potwierdzone.

Ostatnio Wojewódzki zdecydował się jednak przerwać milczenie i publicznie zwierzyć ze swoich ostatnich 20 lat życia. Zdradził tajemnicę dotyczącą swojego życia. Od 25 lat miał kochankę?

Kuba Wojewódzki wyznał sekret, o którym nikt nie wiedział

Wojewódzki znany jest z kontrowersyjnego stylu, a także z odwagi, bowiem w swoim programie nie boi się zadawać celebrytom i gwiazdom, których gości w studio swojego autorskiego programu, nawet najbardziej trudnych i intymnych pytań.

Sam niegdyś też regularnie otrzymywał pytania, które były dla niego niewygodne - chodzi między innymi o jego dawny związek z Anną Muchą, a także Renatą Kaczoruk. Teraz okazuje się, że Kuba Wojewódzki od 25 lat ma jedną partnerkę, której dotychczas nie przedstawiał swoim fanom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od 25 lat ma kochankę?

Na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Na pierwszy rzut oka nic specjalnego - ot, kolejny samochód, jakich Wojewódzki ma w swoim garażu wiele. Tymczasem okazuje się, że nie chodzi o sam pojazd, a raczej styl jazdy, który można nim uprawiać. 

 - Moja jedyna stała kochanka od 25 lat... Przygoda z offroad! - czytamy opis fotografii.

Był to swego rodzaju żart dziennikarza, który znany jest ze swojego rozwiązłego życia. Okazało się także, że wśród fanów celebryty jest wielu fanów jazdy po bezdrożach. 

 - Wow, nie wiedziałem, że jeździsz. Może kiedyś spotkamy się w terenie? - żywi nadzieję internauta.

Fot. Instagram / Kuba Wojewódzki

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Julia Wieniawa zmaga się z paskudną chorobą. W rozmowie z mediami zdradziła okropne kulisy walki
  4. Woźniak-Starak zakpiła na wizji ze wzrostu celebryty. Pożałowała, riposta była mistrzowska
  5. Małgorzata Rozenek rozpaliła piłkarzy i kibiców krótkimi, zmysłowymi szortami. Jej nogi to marzenie, mamy nową Miss Euro?
  6. Mateusz Morawiecki pochwalił się zdjęciem z żoną i dziećmi. Jego najmłodsze pociechy są już takie duże

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu