Stchórzą czy nie? Jaki i Trzaskowski wyzwani na JEDYNĄ obywatelską debatę

Stchórzą czy nie? Jaki i Trzaskowski wyzwani na JEDYNĄ obywatelską debatę Źródło: źródło: wikipedia/youtube

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Mieszkańcy Warszawy coraz bardziej interesują się kandydatami, z których przyjdzie im wybrać jesienią reprezentanta. Pomóc im pragnie prowadzący stacji Kuba Wątły TV. Jaki, Trzaskowski i Śpiewak dostali zaproszenie na jedyną debatę obywatelską na żywo.

"Rafał Trzaskowski, Patryk Jaki, Jan Śpiewak - zróbmy #LiveFb w formule #QandA na Kuba Wątły TV! Moi widzowie pytają, Wy odpowiadacie, ja prowadzę, hm...? Termin sobie dogramy tak, żeby Wam pasowało. Jesteśmy elastyczni! #WyborySamorządowe2018 #Debata" - napisał na oficjalnym Fanpage'u swojego programu Kuba Wątły. Kuba zostawił miejsce na edycję posta, aby móc na bieżąco informować swoją widownię o zgodzie lub odmowie ze strony kandydatów na prezydenta Warszawy: "#Edit Jan Śpiewak jest na TAK #Edit Rafał Trzaskowski ...........? #Edit Patryk Jaki .............?"

Kuba Wątły TV: Jan Śpiewak się zgodził, co z resztą?

Wszyscy z niecierpliwością oczekują na decyzję dwóch pozostałych kandydatów poproszonych o udział przez Kubę Wątłego. Nie poprosił jednak wszystkich, którzy o to stanowisko mają się ubiegać - wśród pominiętych jest między innymi Jacek Wojciechowicz. W komentarzu stwierdził, że jest to "przedstawiciel lobby developerskiego" i dlatego jego kandydatura go nie interesuje. Czy Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski podniosą rękawicę rzuconą przez Kuba Wątły TV? W dobrym guście byłoby odpowiedzieć na tego typu zaproszenie. Zwłaszcza, że to właśnie niezależne media zbierają coraz więcej widowni, przede wszystkim tej młodszej, ale nie tylko. Odpowiedź na kilka pytań na żywo, w innej formie niż klasyczne studio telewizyjne czy konferencja z dziennikarzami, mogłaby być ciekawym doświadczeniem zarówno dla kandydatów, jak i ich wyborców. Większość widzów stacji Kuba Wątły TV obawia się jednak, że dwoje z trzech zaproszonych kandydatów najprawdopodobniej stchórzy i nie przyjmie wyzwania na jedyną debatę obywatelską przed nadchodzącymi wyborami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maleńczuk OSTRO do polityków PiS! "Ktoś tu powinien dostać w pysk"
  2. Beata Szydło ostatecznie pogrążona! Była premier płonie ze wstydu
  3. PiS oszukał swoich wyborców? Wszystko wyszło na jaw
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News