Kuba Błaszczykowski Żona piłkarza unika mediów, mamy jej zdjęcie
Patryk Korzec - 22 Grudnia 2018

Kuba Błaszczykowski Żona piłkarza unika mediów, mamy jej zdjęcie

Kuba Błaszczykowski żona: wraz z Agatą piłkarz tworzy parę idealną, która stanowi wzór dla tysięcy zakochanych. Małżeństwo doskonale się dogaduje, wspiera i za wszelką cenę chroni swoją prywatność. Nie można również zaprzeczyć temu, że mężczyzna jest wyjątkowym szczęściarzem - jego ukochana jest kobietą idealną. 

Kuba Błaszczykowski żona: Trzeba przyznać, że jeden z naszych najpopularniejszych i ulubionych piłkarzy ma świetny gust do kobiet. Jego małżonka jest ideałem kobiety, biorąc pod uwagę zarówno jej niesamowitą urodę, jak i charakter oraz oddanie rodzinie. Wiele sławnych par stara się budować swoją popularność na życiu prywatnym, zdradzaniu intymnych szczegółów oraz osobistych skandalach, w małżeństwie reprezentanta Polski jednak tego nie zobaczymy. Zakochani starają się za wszelką cenę chronić swoją prywatność i na każdym kroku cieszą się rodzinnym ciepłem i wzajemną miłością.

Kuba Błaszczykowski żona: historia wielkiej miłości

Uwielbiany polski piłkarz poznał swoją ukochaną 13 lat temu w Częstochowie, gdy grał jeszcze w Wiśle Kraków. Agata w tamtym czasie była uczennicą liceum, jednak - jak sama kiedyś powiedziała w wywiadzie - od razu zakochała się w sportowcu. - Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. To było parę dni przed wylotem Kuby z Wisłą Kraków na obóz na Cypr. W sumie pierwsze nasze spotkanie było po powrocie - wyznała w rozmowie w programie "Pytanie na śniadanie". Zaręczyny miały miejsce dwa lata później, a wkrótce para wyjechała do Dortmundu, gdzie bronił barw Borussi. Ze ślubem czekali do roku 2010, a w uroczystości wzięło udział prawie 200 osób. Jak podają media, cała uroczystość odbyła się w małym kościółku nieopodal Ustronia i miała wyjątkowo intymny, choć elegancki charakter.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Kim jest żona Kuby Błaszczykowskiego?

Kuba Błaszczykowski żona: Agata jest jedną z najbardziej tajemniczych partnerek polskich gwiazd. Kobieta bardzo dba o prywatność swoją oraz ich dzieci, dlatego też bardzo rzadko zgadza się na rozmowy z mediami, a jeśli już, to nie w towarzystwie kamer. Bardzo chętnie jednak opowiadała o wyjątkowej wrażliwości swojego męża, który okazał się wręcz idealnym ojcem. - Jest strasznie czułym ojcem (...) ale, co mnie zdziwiło, jest też cierpliwym tatą - zdradziła w jednym z wywiadów. Mimo niechęci do obiektywów w sieci można znaleźć kilka zdjęć kobiety i trzeba przyznać, że nasz piłkarz ma fenomenalny gust. Agata jest prześliczną blondynką, która jest ideałem kobiecości. Ciężko nie zauważyć również doskonałej figury kobiety oraz szczerego, ciepłego uśmiechu. Dodatkowo na wspólnych zdjęciach para zawsze wygląda na niezwykle zakochaną i szczęśliwą i oby było tak już zawsze.Kuba Błaszczykowski żona Fot. Instagram/kuba.blaszczykowskiZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska z partnerem. Są nieziemską parą
  2. Potrawy na Boże Narodzenie smacznie i tanio. Nie musisz wydawać fortuny!
  3. Robert Lewandowski: Wykształcenie nie było jego mocną stroną, wtedy to zrobił
  4. Babka Kiepska: ile miała lat najbardziej lubiana postać serialu?
  5. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Córka poszła w ślady taty
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News