Kilka dni temu informowaliśmy o makabrycznym wypadku limuzyny prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Putina. Samochód został doszczętnie zniszczony i śmierć poniósł jego najbardziej zaufany szofer. W przeciągu kilku zaledwie dni doszło do kolejnego wypadku limuzyny prezydenta Rosji. W sieci i mediach pojawiły się teorie, że ktoś „poluje” na Putina. 

Kilka dni temu informowaliśmy o makabrycznym wypadku limuzyny należącej do Władimira Putina. Do czołowego zderzenia prezydenckiego samochodu doszło na jednej z moskiewskich ulic – alei Kutuzowa. Z niewiadomych przyczyn auto jadące na przeciwległym pasie przejechało przez barierki i uderzyło w prezydenckie auto. W limuzynie nie było prezydenta Federacji Rosyjskiej. Śmierć na miejscu poniósł natomiast jego „ulubiony szofer”, który pracował dla Putina ponad 40 lat. Kierowca drugiego samochodu trafił w stanie ciężkim do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE – Makabryczny wypadek limuzyny Putina. Samochód doszczętnie zniszczony (video)

Teraz media informują o kolejnym wypadku limuzyny prezydenta Federacji Rosyjskiej. Tym razem samochód Putina zderzył się z taksówką, która złamała wszelkie przepisy drogowe kierując się na czołowe zderzenie z limuzyną.

put put2

W sieci i mediach natychmiast pojawiły się teorie, że dwa wypadki prezydenckich samochodów w tak krótkim czasie to nie przypadek i być może ktoś poluje na Władimira Putina.

 

 

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh